Těhotenství

"Je hloupá a nechutná!" Těhotná žena se fotila s rojem včel na břiše

"Je hloupá a nechutná!" Těhotná žena se fotila s rojem včel na břiše
Zdroj: Profimedia

Těhotná žena chtěla originální fotky se svým bříškem, a tak se rozhodla pro bláznivou akci. Našla včelí úl, ze kterého vytáhla královnu a uvěznila ve své dlani. Na břicho se jí pak slétlo 20 tisíc včel!

Třiatřicetiletá Emily Muellerová miluje včely. Doma má více než dvacet úlů, provozuje také firmu, která odstraňuje včelí roje, pokud je lidé někde najdou. A přesně to se stalo jedno ráno, kdy si chtěla Emily pořídit těhotenské fotky.

Mladá maminka z amerického Ohia se rozhodla využít situace a do parku, odkud měla úl odstranit, vzala i svého manžela, který také pracuje jako včelař. Právě on vyfotil snímky, které pak rozdělily uživatele sociálních sítí.

"Hodně lidí si myslí, že jsem šílená, ale mně je se včelami moc dobře, takže jsem se toho nebála. Vzala jsem si navíc dlouhé šaty, které zakrývaly mé břicho i nohy, aby mě případně nepobodaly," sdělila Emily britskému portálu Daily Mirror.

 

Včely na své břicho nalákala tak, že vzala do ruky jejich královnu a uvěznila ji v dlani. "Ještě předtím jsem dala včelám cukr, aby byly hodnější. Najít královnu není těžké, je totiž o něco větší. Pak jsem setřásla včely z větve, manžel ji uřízl a položil vedle mě. A ony letěly za královnou," popsala maminka tří dětí.

Související obsah

Přestože to byl údajně krásný zážitek, tři včely ji bodly. "Bylo to skvělé, ony vyzařují teplo, takže to bylo, jako by mi na břiše leželo koťátko. Bodnutí byla moje vina, jednu jsem omylem přisedla a další zmáčkla v podpaží. Tu poslední jsem zmáčkla mezi rty, když jsem si ji z legrace dávala do pusy," dodala Emily.

Fotky se jí prý neskutečně líbí a je za ně vděčná. Včely jsou velkou součástí jejího života, proto je chtěla zahrnout i do těhotenských snímků. "Mám tři děti, ale prodělala jsem také tři potraty. Tohle byla taková pocta jim všem. Včely představují život i smrt, ale jsou vlastně něžné," uzavřela.

Ne všichni ale Emilino nadšení sdílí. Většina komentujících se obává o zdraví nenarozeného dítěte. "Je hloupá a nezodpovědná! Jak někdo může něco takového udělat?" nechápe jeden uživatel. "Mám husí kůži, rozhodně to není roztomilé," přidal se další.

epa, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Píše se na Deník.cz