William a Kate

Britská královská rodina jásá! William a Kate čekají třetí dítě

Britská královská rodina oznámila skvělou zprávu. Vévodkyně Kate a její manžel William čekají třetí dítě.

"Vévoda a vévodkyně z Cambridge vám s potěšením oznamují, že vévodkyně z Cambridge čeká třetí dítě," stálo v oficiálním prohlášení, které v pondělí zveřejnil Kensingtonský palác.

Kate prý stejně jako při předchozích dvou těhotenstvích trpí tzv. hyperemesis gravidarum, tedy častými nevolnostmi a nadměrným zvracením.

 

Ženy bývají v takovém případě ohroženy ztrátami tekutin a živin, proto bude i Kate pod zvýšeným dohledem lékařů. Z toho důvodu také zrušila plánovanou návštěvu dětského centra v Londýně

Související obsah

 

William a Kate spolu mají už dvě děti. Prvorozený princ George se narodil 22. července 2013, mladší princezna Charlotte pak 2. května 2015. Jestli sourozencům přibude bratříček, nebo sestřička, zatím není známo.

O tom, že dvojice plánuje třetí dítě, se dlouho diskutovalo. Sama Kate je ze tří sourozenců a s oběma (sestrou Pippou a bratrem Jamesem) si je velmi blízká.

Sázkové kanceláře vypsaly kurzy na třetí dítě vévody a vévodkyně z Cambridge už v době, kdy měla malá princezna Charlotte křtiny - tehdy jí bylo devět týdnů.

ČTĚTE TAKÉ:

Čeká Kate Middleton holku nebo kluka? Už se to ví!
Británie v očekávání: Co čeká novorozené princátko?

mom, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz