Medvěd

Muž v Kladně vlezl do výběhu k medvědům! Jeden se na něj vrhl

Podobnou hloupost si asi příště rozmyslí! Mladík v kladenském medvědáriu přelezl hrazení a vnikl do výběhu k medvědovi. Zvíře na muže zaútočilo a ošklivě ho pokousalo. Se zraněním nohou ho odvezli záchranáři do nemocnice.

O neštěstí informovala agentura Aktu.cz. Záchranáři na místo vyjížděli krátce před půl šestou večer, třicetiletého mladíka odvezli do nemocnice. Vše napovídá tomu, že muž vlezl do výběhu dobrovolně.

Případ už si převzalo příslušné oddělení policie. "Zatím není jasné, co ho k činu vedlo. Veškeré podrobnosti vyšetřují policisté," potvrdila policejní mluvčí Markéta Johnová. Podle informací Aktu.cz zvládl muž vylézt z výběhu sám.

Podle svědků byl muž opilý a chtěl se zřejmě předvést před ostatními návštěvníky. "Utrpěl poranění nohou a po ošetření ho záchranáři převezli do kladenské nemocnice," upřesnila mluvčí záchranářů Petra Effenbergerová.

Související obsah

Městské medvědárium je součástí kladenského zámeckého parku. Podle oficiálních údajů ho obývají dva medvědi - Marta a Míša, které našli v bednách u Moravských Budějovic, kde je zanechal ukrajinský cirkus. V tuto chvíli žije v parku ale jen medvědice.

epa, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz