Záhadné úmrtí

Hrůzný nález: Na Benešovsku našli na pile lidské ostatky

Policisté vyšetřují nález lidského těla, které ve čtvrtek po poledni našli v neudržovaném areálu bývalé pily ve Voticích na Benešovsku. Ostatky policisté celé odpoledne ohledávali. Více ale napoví až nařízená soudní pitva.

Nález těla potvrdila TN.cz mluvčí středočeských policistů Markéta Johnová. "Ve Voticích v areálu bývalé pily byla nalezena lidská kostra. Na místo vyjeli policisté z územního odboru Benešov. Zatím není totožnost zemřelé osoby známá. Byla nařízena soudní pitva," řekla TN.cz ve čtvrtek v podvečer Johnová.

Tělo v areálu bývalé pily našli po poledni. Ostatky odpoledne ohledávali technici středočeských kriminalistů a také přivolaný soudní lékař. Pak tělo k soudní pitvě odvezla pohřební služba.

Jestli tělo bylo částečně pohřbeno, případně kdo jej našel, nechtěla policejní mluvčí upřesnit s ohledem na počáteční fázi vyšetřování.

Související obsah

Podle informací agentury Aktu.cz není zatím ani jasné, jestli šlo o muže nebo ženu. To vyjde najevo, až kostru prohlédnou soudní znalci z oboru antropologie.
 

vbo, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz