Modřany

V Praze srazilo auto cyklistu! Skončil na traumatologii v Motole

V Praze srazilo auto cyklistu! Skončil na traumatologii v Motole

U vážné dopravní nehody zasahovali v pondělí večer záchranáři a policisté v pražských Modřanech. Nedaleko polikliniky v ulici Československého exilu srazilo auto jednatřicetiletého cyklistu. Muže po ošetření převezli záchranáři na traumatologii motolské nemocnice.

"Výzvu jsme přijímali ve 20:32. Svědci hlásili dopravní nehodu kola s osobním automobilem," potvrdila TN.cz mluvčí pražské záchranky Jana Poštová. Svědci redakci TN.cz upozornili, že se zřejmě nejednalo o kolo, ale o velkou koloběžku.

"Došlo ke střetu auta a kola, na místo míří policisté, kteří budou nehodu vyšetřovat," řekl po deváté večer TN.cz mluvčí pražských policistů Jan Daněk.

Policejní hlídku přivolali záchranáři, kteří zraněného jednatřicetiletého muže ošetřovali. "Zraněného zajistili, ošetřili, použili všechny potřebné imobilizační pomůcky a převezli jej na traumatologické oddělení motolské nemocnice s úrazem hlavy, ramene a nohy. Muž byl celou dobu při vědomí," popsala zásah mluvčí záchranky Jana Poštová.

Související obsah

Kvůli zásahu záchranářů musel být zastaven provoz na tramvajové lince číslo 17, která spojuje Polikliniku Modřany a Čechovu čtvrť. Před devátou hodinou byl provoz tramvají obnoven.

vbo, TN.cz

K tématu Modřany

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Píše se na Deník.cz