Ani po pěti letech od vydání stavebního povolení se správci pražských komunikací nepodařilo opravit podchod nedaleko radnice v Modřanech. Místní mu říkají podchod hrůzy. Ze stropu odpadávají kusy omítky, a když zaprší, protéká tam voda. Teď se mluví o tom, že se bude muset zbourat a postavit znovu. To nejspíš výrazně zkomplikuje dopravu v okolí.
Sledujte Televizní noviny bez reklam na Oneplay.cz