Florida

Irma řádila na Floridě: České celebrity bez střechy nad hlavou?

Celý svět trnul hrůzou, když pozoroval řádění hurikánu Irma v Karibiku a na Floridě. Vyžádal si více než čtyři desítky obětí a způsobil škody za miliony dolarů. O majetek se strachují i české celebrity. Řada z nich má na prosluněné Floridě totiž dům nebo byt.

Olga Matušková, Zuzana Belohorcová, Jiří Adamec nebo Kristian Kodet.  I tyto slavné osobnosti mají domy na Floridě, a tak mají pádný důvod se strachovat o svůj majetek. 

"Ty škody tam nějaké jsou, ale řešit je takhle na dálku není jednoduché. Už jen proto, že škody tam má skoro každý, takže nejsou lidi, kteří by to vyřešili. Obtížně se k nim dostává a myslím si, že i oni sami mají potíže doma. Takže na dálku řešit tyhle škody není úplně jednoduché a myslím, že ani s pojišťovnami to nebude úplně snadné," uvedla Jana Adamcová, manželka režiséra Jiřího Adamce.

Související obsah

Většina osobností zůstává v šoku, zatímco je jejich známí informují o hrůzách, které se na Floridě odehrávají. "Známí mi volali s tím, že koukají z okna na létající palmy a cedule, a že je všude strašný bordel a spousta vody,"  svěřila se Šárka Grossová.

Škody podle všeho zaznamenají asi všichni  "Naše rodina je živá a zdravá, ale tam je to příšerné. Asi odepíšeme dům. Je to hrozné." vyjádřil se Kristian Kodet.

Přestože hurikán zpomalil a otočil se směrem k Alabamě, obyvatelé Floridy stále zůstávají bez elektrického proudu. Jacksonville navíc zasáhly záplavy a děti nemohou do školy. Celkové škody zatím nebyly vyčísleny.

Obsáhlou reportáž o domech českých celebrit na Floridě uvidíte na TV Nova v Prásku! ve čtvrtek od 21:35.

Lidé se vracejí do zpustošeného Miami

NEPŘEHLÉDNĚTE:

ŠÍLENÉ VIDEO: Muž se na Floridě snaží změřit rychlost hurikánu Irma! Zvítězí nad mocným živlem?

STRACH O ŽIVOT: Zuzana Belohorcová uvízla s rodinou v Miami. Čekají na ničivý hurikán!

kik, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Píše se na Deník.cz