Pokus o znásilnění

Mladík (15) chtěl znásilnit stařenku (81). Zachránilo ji, že nosí pleny!

Nehoráznou drzost měl 15letý mladík ze Slovenska. Ten se v noci vloupal do domu 81leté ženy a chystal se ji znásilnit. Zastavil se až ve chvíli, kdy si všiml, že nosí pleny! Policisté ho dopadli během dvou hodin. Informovala o tom televize Markíza.

Mladík se do domu stařenky vkradl uprostřed noci oknem na toaletě. V domě vypnul světlo a vydal se k ženě do ložnice. Katarína v tu chvíli ještě nespala. Myslela si, že ji někdo přišel zabít. Mladík prý ale odvětil, že jí jen přišel udělat dobře.

Když vešel do pokoje, lehl si na důchodkyni a chytnul ji za ruce. Bezbranná důchodkyně se nezmohla na odpor. Mladík ji nutil, aby mu ukázala prsa a vyhrnul jí noční košili. Pak ale zjistil, že stařenka nosí pleny! Jen si ji prohlédnul a odešel.

Žena nezpanikařila a zavolala na policii. Muži zákona mladíkovy choutky velmi rychle stopli. Po necelých dvou hodinách od chvíle, kdy odešel z domu důchodkyně, už ho měli v poutech.

Související obsah

Obvinili ho z porušování domovní svobody a omezování osobní svobody. Soudce vzal mladíka do vazby. Hrozí mu až osm let vězení, v případě mladistvého se trest snižuje na polovinu.

NEPŘEHLÉDNĚTE:

Taxikář se pokusil zneužít zákaznici. Ta pronesla jedinou větu, která ji naprosto zachránila!

ŠÍLENÝ DŮVOD: Znásilněná dívka po činu otěhotněla. Soud ji poslal na 30 let do vězení!

VAŠE PŘÍBĚHY: Chtěl mě znásilnit a teď mě zve na rande!
VÁŠ PŘÍBĚH: Hrůzné znásilnění nezůstalo bez následků!

mom, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz