Nemocnice

Ženě se zasekl cizí předmět ve vagíně. Lékaři se náramně bavili

Ženě se zasekl cizí předmět ve vagíně. Lékaři se náramně bavili
Zdroj: Profimedia

Dva lékaře suuspendovala a šéfa odvolala nemocnice v americkém Pittsburghu. Vyšlo totiž najevo, že se personál náramně bavil na účet nešťastné pacientky, které se zasekl nespecifikovaný cizí předmět ve vagíně. Vedle operujících doktorů byl sál plný zvědavců, kteří si nešťastnou ženu fotografovali a snímky pak posílali kolegům a kamarádům.

Nešťastná pacientka se zaseknutým objektem v rozkroku byla přijatá 23. prosince. Lékaři museli předmět odstranit chirurgicky. To ale zaujalo nemalou část personálu nemocnice.

Zvědaví doktoři tak ženu obklopili na operačním sále. "Vypadalo to jako cirkus nebo sestava, kterou dělají roztleskávačky," popsal médiím chování doktorů jeden ze svědků.

Dobře se bavící lékaři také pořídili fotografie nešťastné ženy. Ty hned začaly kolovat po nemocnici a dostaly se i za její brány. Případ tak nemocnice začala vyšetřovat a teď potrestala tři lékaře. Šéflékaře odvolala a dva doktory suspendovala, jednoho na 28 dní a druhého na 7, informuje portál Daily Mirror.

Související obsah

Jeden z chirurgů přiznal, že když slyšel, jakou operaci mají kolegové provádět, utíkal k operačnímu sálu, kde už byl pořádný dav. "Neměl jsem po zbytek dne nic na práci, tak jsem zůstal a koukal se. Neměl jsem tam být, byla to čirá zvědavost. Udělal jsem si fotky a ty ukázal mé manželce," přizanl jeden z chirurgů.

Nemocnice byla ministerstvem zdravotnictví státu Pensylvánie potrestaná za porušení zásad soukromí pacientů, protože do místnosti umožnila přístup i lidem, kteří tam neměli co dělat, a nezabránila, že si na své telefony pořizovali snímky.

Související obsah

Jeden z lékařů se bránil, že fotky byly pro lékařský výzkum a telefonem je musel udělat proto, že fotoaparát na sále byl rozbitý.

Nemocnice slibuje, že podobný případ se už opakovat nebude. Ženu, na jejíž účet se doktoři bavili, o celém incidentu vedení špitálu informovalo.


ČTĚTE TAKÉ:

5 faktů o vagíně k neuvěření! Tohle v učebnicích nenajdete
Jaká jste v posteli? Tvar vagíny vás prozradí!

vbo, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

Muž postřelil v mexickém hotelu tři Kanaďany, jeden zemřel

Spor mezi hotelovými hosty v mexickém letovisku na karibském pobřeží nedaleko Cancúnu vyvrcholil střelbou. Tři kanadští turisté skončili v nemocnici, kde jeden z nich zemřel. Střelec je na útěku a hledá ho policie. Důvod hádky zatím strážci zákona nezveřejnili.

Krátká zpráva

Japonsko zasáhlo silné zemětřesení

Jihozápad Japonska zasáhlo zemětřesení o síle 6,6 stupně, informovala agentura Kjódó. Epicentrum zemětřesení se nacházelo u nejjižnějšího ze čtyř hlavních japonských ostrovů – Kjúšú. Na několika místech popraskalo vodovodní potrubí a objevily se i problémy s výpadky elektřiny. Žádné oběti na životech hlášené nejsou.

Píše se na Deník.cz