Malé lásky

Malé lásky: Andrea potratila a ztrácela naději. Pak se stal zázrak!

Už ve středu se mohou diváci těšit na pátý díl dokureality Malé lásky. Znovu se představí tři rozdílné rodiny a nastávající maminky. Jednou z nich bude i Andrea, která několikrát potratila a také v tomto těhotenství měla zdravotní komplikace.

Téměř čtyřicetiletá Andrea se s partnerem Josefem o dítě pokoušela opravdu dlouho, a to i pomocí umělého oplodnění. Několikrát ale potratila a začala ztrácet naději. Nakonec to vyšlo a překvapivě otěhotněla s manželem přirozenou cestou!

Na přírůstek do rodiny už se Andrea moc těší, náročnost porodu ji ale překvapí. U porodu je však Andrea sama, což jí zrovna nepřidá. Je na ní vidět, že by podporu potřebovala, jako prvorodička má velký strach a jen stěží skrývá nervozitu. Po klystýru bude doslova vyděšená!

Oporu bude hledat u manžela, kterému z nemocničního lůžka pošle několik esemesek. Tu pravou útěchu ale nakonec najde u jedné z porodních asistentek. Ta Andreu uklidňuje, když panikaří, neváhá ji ani vzít za ruku.

Související obsah

Andreino těhotenství bylo navíc rizikové. Několikrát byla během něj nemocná a selhávaly jí ledviny. Jak to všechno dopadne? Uvidíte už ve středu od 21:40 na Nově!

Příběhy zbylých dvou rodin najdete na webových stránkách Malých lásek. Předchozí díly sledujte na NovaPlus nebo VOYO.

epa, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Píše se na Deník.cz