Proměna

Zuzka za rok zhubla ohromných 61 kilo! Teď se ukázala v bikinách

Zuzka za rok zhubla ohromných 61 kilo! Teď se ukázala v bikinách
Zdroj: tvnoviny.sk

Zuzka vážila skoro 140 kilo, když se rozhodla něco se svým vzhledem udělat. Za rok zhubla neuvěřitelných 61 kilo a stala se z ní ohromná kočka. Teď se slovenská maminka ukázala v plavkách.

Smrt otce a další smutné emoce utápěla Zuzka v jídle. Její váha se nakonec vyšplhala až na 140 kilogramů. Až v tu chvíli si Zuzana Konečná řekla dost a rozhodla se radikálně změnit svůj život. Nejen kvůli sobě, ale také pro malého synka a manžela.

S pomocí trenéra a výživového poradce pořadu Extrémní proměny, který vysílá TV Markíza, zhubla neuvěřitelných 61 kilo! Stala se z ní úplně jiná žena - kočka, za kterou se na ulici muži otáčí. Píše o tom portál tvnoviny.sk.

 

Bez Zuzčina odhodlání a každodenního makání v posilovně by to ale nešlo. V pohybu a cvičení mladá Slovenka pokračuje i po skončení pořadu, a tak si zřejmě novou váhu udrží. Tomu napovídají i fotky v bikinách, kterými se Zuzka nedávno pochlubila.

Související obsah

"Dlouhá léta jsem žila v ulitě a hanbě. Byla jsem nešťastná a smutná, ale konečně si užívám dovolenou naplno. Nestydím se, i když ideálem krásy určitě nejsem. Jde ale o můj pocit. Úsměv na tváři a radost ze života teď ke mně doufám navždy patří," prohlásila Zuzana.

Už dříve také prozradila některé recepty, podle kterých si vařila zdravá jídla. Díky nim dokázala tak úžasně a neuvěřitelně zhubnout. Několik zázračných receptů najdete zde.


Podívejte se na sestřih pořadu Extrémní proměny, který ukazuje, jak Zuzka zhubla:

ČTĚTE TAKÉ:

Radikální DIETA: Ze 108 na 58 kilo: Mladá maminka zhubla šílené břicho
ÚŽASNÁ PROMĚNA: Tato dívka zhubla 35 kg. Jak to dokázala?

epa, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz