Florenc

Zloděj kabelek z Florence se přiznal. Slíbil, že škodu uhradí

Zloděj, který v letních měsících řádil na pražském nádraží Florenc a kradl kabelky, se sám přiznal policii. Kromě toho, že se přiznal, navíc přislíbil, že škodu poškozeným uhradí. Jedna z okradených měla v kabelce cennosti celkem za 150 tisíc korun.

"Přiznal se, činů lituje a slíbil, že způsobenou škodu uhradí," uvedl mluvčí policie Jan Daněk. Případ bude dále pravděpodobně projednáván ve zkráceném řízení.

Muž se k činům přiznal na oddělení Karlín, a to na základě uveřejnění kamerových záběrů z nástupiště. Krádeže se odehrály v létě a policie požádala veřejnost o pomoc při pátrání po zloději.

 

Související obsah

V prvním případě odcizil ženě kabelku, kterou si na nástupišti odložila na kufr, poté co se vydala pro jízdenku. Když se vrátila, kabelka byla pryč i s jejím obsahem. Ten byl v celkové hodnotě 150 tisíc korun. Kabelka obsahovala Ipad, dva mobilní telefony, zlaté řetízky a větší finanční obnos.

Jen o několik dnů později stejný pachatel vytrhl ženě sedící na lavičce kabelku z ruky. Okradená jej začala pronásledovat s pomocí  náhodného svědka. Dopadnout se jim ho nepodařilo, ale kabelku nakonec upustil na zem.

kik, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Píše se na Deník.cz