Vlak

Vlak na Liberecku srazil dívku! V kritickém stavu ji odvezl vrtulník

Vlak na Liberecku srazil dívku! V kritickém stavu ji odvezl vrtulník
Zdroj: AKTU.cz

Na železniční trati mezi Hejnicemi a Frýdlantem srazil osobní vlak v neděli večer nezletilou dívku. Podle policie byla do nemocnice transportována v kritickém stavu, provoz v místě neštěstí byl na více než hodinu přerušen.

Vážná nehoda se stala před pátou hodinou odpoledne. "Došlo ke střetu osobního vlaku s nezletilou osobou. Osobní vlak jedoucí z Hejnic na Frýdlant se u přejezdu v Hejnicích střetl s osobou v kolejišti. Strojvedoucí osobního vlaku již nemohl střetu zabránit," sdělila mluvčí policie Vladimíra Šrýtrová.

Na místo neštěstí kromě policie dorazily i jednotky hasičů a záchranářů, včetně vrtulníku letecké záchranné služby. "Velmi vážně zraněná osoba byla zdravotnickou záchrannou službou letecky transportována do Krajské nemocnice Liberec," dodala mluvčí s tím, že v osobním vlaku nebyl nikdo zraněn.

Související obsah

V jakém zdravotním stavu se dívka aktuálně nachází, není jasné. Strojvedoucího po nehodě policie prověřovala na alkohol, byla negativní. 

Železniční trať byla více jak hodinu uzavřena. "Proč k této vážné nehodě došlo a jaké byly její okolnosti zjišťují nyní kriminalisté z Územního odboru v Liberci a také pracovníci drážní inspekce," dodala Šrýtrová.

lud, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz