Michal Jančařík

Michal Jančařík poprvé moderoval Sportovní noviny! Jak mu to šlo?

Michal Jančařík se vrátil na televizní obrazovky, a to přesně rok poté, co natočil svou poslední relaci o počasí! Pak ho totiž postihla vážná nemoc a oblíbený moderátor skončil na vozíku. Dnes se divákům představil ve zbrusu nové roli sporťáka.

Trvalo to celý rok, Michal se ale nikdy nevzdal naděje, že bude znovu moderovat. Místo Počasí si tentokrát vyzkoušel roli moderátora Sportovních novin. A jak mu to šlo? To můžete posoudit sami!

Michal se na novou výzvu dlouho připravoval, kvůli jeho zdravotnímu stavu navíc bylo nutné vyřešit i mnoho technických detailů. Před kamerami zkoušel od poloviny srpna. "Zkoušeli jsme několik formátů a když se ve studiu zhasla světla a rozsvítila červená, na vteřinu jsem oněměl. Byl to velice silný moment - v tu chvíli jsem věděl, že jsem zpátky," popsal tehdy Michal.

Související obsah

Po dnešním vysílání z něj optimismus jen čišel. "Bylo to bezvadný a nervózní jsem nebyl, za ta léta už člověk ví, jak co funguje. Užíval jsem si to každou vteřinu, kdy tady můžu být. Užívám si to úplně jinak než před rokem," řekl moderátor.

Podívejte se na dojmy Michala Jančaříka těsně po vysílání:

Jančařík měl loni vážné problémy s ledvinou. Mnohonásobně se mu zvětšila a praskla. Lékaři museli přistoupit k transplantaci, kvůli komplikacím ale nakonec skončil na vozíku. Absolvoval náročnou léčbu a kolotoč rehabilitací. Jeho stav se stále zlepšuje.

mom, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Píše se na Deník.cz