žvýkačka

Policie lapila milovníka žvýkaček: Ukradl jich přes čtyři stovky!

Policie lapila milovníka žvýkaček: Ukradl jich přes čtyři stovky!
Zdroj: TN.cz/ Thinkstockphotos.com

Kuriózní případ řeší policisté v Přerově. Podařilo se jim lapit nejspíš velkého milovníka žvýkaček. Z obchodu neváhal ukrást celkem 433 balení.

Možná chtěl ušetřit za zubní kartáček, možná jen rád žvýká, jeho ďábelský plán mu každopádně nevyšel. 32letý muž z Ostravy se rozhodl krást v oddělení cukrovinek jednoho přerovského hypermarketu.

Do igelitové tašky si naskládal celkem 433 balení žvýkaček. "Odcizením celkem jedenácti druhů žvýkaček značek Orbit, Airwaves a Winterfresh prodejně způsobil škodu vyčíslenou na 5 865 korun," uvedl policejní mluvčí František Kořínek.

S naditou taškou se pak snažil projít přes poklady, tam si ho ale všimla ostraha. Hříšník se ke krádeži přiznal a odcizené zboží dobrovolně vydal. "Přivolaní policisté zjistili, že muž byl pro majetkovou trestnou činnost již v minulosti pravomocně odsouzen okresními soudy v Přerově a Olomouci a že má vysloven zákaz pobytu v okrese Přerov," dodal Kořínek.

Související obsah

Muž je teď podezřelý z přečinu krádeže a maření výkonu úředního rozhodnutí a vykázání. "Za ty podezřelému v případě prokázání viny a odsouzení s ohledem na jeho recidivu hrozí trest odnětí svobody na šest měsíců až tři léta. Ve věci je vedeno zkrácené přípravné řízení," zakončil mluvčí.

mom, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Píše se na Deník.cz