Malé lásky

Julii z Lásek nechala máma v děcáku! Tohle jí teď dcera vzkázala

Julii z Lásek nechala máma v děcáku! Tohle jí teď dcera vzkázala
Zdroj: TV Nova

Julie a Lukáš Cinovi z Malých lásek divákům ukázali, že i když jsou z dětského domova, mohou svým dětem zajistit láskyplné zázemí. Doma už měli dva malé synky, teď k nim přibyl třetí. Jak se dnes rodině daří?

Julie s Lukášem to v dětství neměli vůbec jednoduché. Místo toho, aby vyrůstali s vlastní rodinou, skončili v dětském domově. Rodiče se o ně starat nechtěli.

Lukáš se dokonce svěřil, že ho jako malého šikanovali. "Nutili mě, abych skočil na kámen, skočil ze stromu, vzali mi snídani a podobně," popisoval bolestné vzpomínky.

Dnes se s biologickými rodiči vídají jen velmi zřídka, vadí jim totiž styl života, jakým žijí. A co by Julie těm svým vzkázala? "Aby se snažili nežít tak, jak žijí, a aby začali nový život. Dá se to, jen se musí chtít," myslí si.

Související obsah

Ani u nich doma to není pořád idylka. Kvůli čemu se hádají? A plánují ještě další dítě? Na celý rozhovor s rodinou se podívejte TADY.

Nestihli jste premiérový díl Malých lásek v televizi? Pustit si ho můžete na NOVA Plus, všechny díly jsou ke zhlédnutí na VOYO.

mom, TN.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz