Sologamie

Svět zasáhl nový svatební trend sologamie. Vezměte si sami sebe

Svět zasáhl nový svatební trend sologamie. Vezměte si sami sebe
Zdroj: Thinkstockphotos

Jste single a máte deprese z toho, že na vás na sociálních sítích neustále koukají svatební fotky vašich přátel? Dejte sbohem vašemu zoufalství. Nejnovějším trendem v oblasti svateb je tzv. sologamie.

Nezadaní již pravděpodobně měli dost toho, že nemají s kým kráčet k oltáři, a tak vznikl trend uzavírání manželství se sebou.

K tomuto kroku se uchylují především lidé, kteří jsou spokojeni jako svobodní, ale zároveň se nechtějí ochudit o možnost uspořádat na svou počest pořádnou veselku a navléknout si zásnubní prsten. Jedinou nevýhodou je, že si tuto parádu budete muset financovat sami.

Pokud si myslíte, že se jedná o pouhý výkřik do tmy, vězte, že se jedná o legitimní záležitost. Kanadská firma I married me dokonce nabízí kompletní služby pro svatby pro jednoho. Dokonce si můžete objednat balíček I Married Me Self-Wedding In-A-Box s kompletním vybavením, včetně zásnubního prstenu. Bude vám sice možná trochu scházet výraz překvapení na vaší tváři, až takový balíček otevřete, ale vdavky nikdy nebyly jednodušší.

Související obsah

Své o tomto trendu ví i Italka Laura Mesiová, která se nedávno provdala sama za sebe. Svatba ji vyšla na 260 000 korun a nemá sice žádné právní důsledky, ale Laura to má za sebou. "Řekla jsem přátelům a příbuzným, že jestli se mi do mých čtyřicetin nepodaří najít spřízněnou duši, provdám se sama za sebe. Když potkám muže, s nímž mě bude čekat budoucnost, budu ráda, ale mé štěstí na tom nezávisí,“ řekla Italka listu La Repubblica.

A Mesiová není jediná, kdo šel svému štěstí naproti. Předcházel jí například Ital Nello Ruggiero z Neapole a dalších takových šťastlivců stále přibývá. Pokud se bojíte, že zůstanete do konce života na ocet, je to sice pravděpodobné, ale neznamená to, že si nemůžete užít vlastní svatbu i tak.

kik, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz