Alkohol

Opilá lékařka "úřadovala" nejdřív v ordinaci, pak v autě! VIDEO

Těžko uvěřitelný případ řeší šumperští policisté. Hned dvakrát během jediného dne kontrolovali namol opilou lékařku. Na to, že ordinuje pod vlivem alkoholu, je upozornili pacienti. Krátce na to ji pak zastavili za volantem.

Zkušená lékařka s třicetiletou praxí ordinovala v obci Dubicko. Pacientům se ale zdálo, že není střízlivá a tak zavolali policisty. Hlídka, která dorazila na místo, zjistila, že měli pravdu.

"Tato lékařka se dechové zkoušce podrobila. Dechová zkouška byla s pozitivním výsledkem 2,16 promile alkoholu v dechu," potvrdila policejní mluvčí Jiřina Vybíhalová.

Žena poznala, že nemá smysl zapírat a tak šla s pravdou ven. Kromě vína si prý dlouho do noci dopřávala i tvrdý alkohol. Tím ale její problémy s policií neskončily. Nejspíš si řekla, že v takovém stavu nemá smysl zůstávat v práci a proto se rozjela domů.

Související obsah

Jenže měla smůlu a znovu potkala policisty. A znovu jim musela dýchnout. Přístroj opět ukázal hodnoty kolem dvou promile.

"Ve věci jsme zahájili úkony trestního řízení pro trestný čin ohrožení pod vlivem návykové látky, za který může být dle trestního zákoníku uložen trest odnětí svobody na šest měsíců až tři léta, peněžitý trest nebo zákaz řízení," doplnila policejní mluvčí.

pez, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz