Potrat

Denisu (16) přiměl k potratu, rodila do záchodu! S plodem se fotili

Slovenské kriminalisty šokoval brutální případ nepovoleného potratu. Jozef přinesl partnerce potratové pilulky, nastaly ale komplikace. Denisa nakonec pětiměsíční plod porodila do záchoda, poté ho zakopali na hřišti. Dokonce se s ním měli i vyfotit!

Jozef a Denisa tvořili pár několik měsíců, pak teprve 16letá dívka nechtěně otěhotněla. Jozef sehnal potratové pilulky, jenže nastaly komplikace. Denisa byla už v pátém měsíci těhotenství, píše portál tvnoviny.sk.

Dítě měla školačka porodit do záchoda. Než plod spolu s partnerem zakopala na nedalekém hřišti, údajně se s ním vyfotila! Snímky pak sdílela na sociální síti, kde si jich všiml někdo, kdo je nahlásil na policii.

Pár si zřejmě vůbec neuvědomil, že mladík spáchal trestný čin. Policisté ho obvinili z přečinu nedovoleného přerušení těhotenství. Jozef strávil měsíc ve vazbě, hrozilo mu až pětileté vězení. Nakonec vyvázl jen s podmínkou.

Související obsah

Podle Jozefovy matky už mladík s Denisou nechodí. "Podívali jsme si o tom, ale důvody ví jen oni dva. Bylo to těžké pro oba, byla to chyba obou. Stalo se, co se stalo, poučili se," uvedla žena pro TV Markíza. Jozef se prý snaží na vše zapomenout, má novou přítelkyni a práci.

Denisu policisté stíhat nemohli. Žena má na rozdíl od muže podle zákona na takové jednání právo, nikdo ji ale k potratu nesmí nutit. Podle informací slovenské televize přitom s ukončením těhotenství souhlasila.

NEPŘEHLÉDNĚTE:

Potratila, a tak musela porodit mrtvé dítě. Na porodním sále ji ale čekal další šok!

VÝZNAMNÝ OBJEV: Vědci přišli na to, co způsobuje potrat! Mnohým ženám totiž chybí jedna důležitá látka

VÁŠ PŘÍBĚH: Dvakrát jsem potratila - kvůli geopatogenním zónám
Jste v sexu nezodpovědná? Pak byste měla vědět skutečnou pravdu o potratu

epa, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Píše se na Deník.cz