Genitálie

Pejskařka zažila obrovský šok: Její fenka na pláži našla genitálie!

Pejskařka zažila obrovský šok: Její fenka na pláži našla genitálie!
Zdroj: Profimedia

Opravdu nechutné ráno zažila pejskařka Julie, která na pláži venčila svou fenku. Nechala ji volně pobíhat, pak si ale všimla, že Molly v písku něco našla. Zůstala naprosto šokovaná a nález hned ohlásila pobřežní stráži.

Julie Edwardsová žije v anglickém Breanu, který leží u moře, a tak fenku Molly často venčí na pláži. Procházku v písku si ale propříště zřejmě dobře rozmyslí. Na to, co jedno ráno vyplavilo moře, totiž do smrti nezapomene, píše portál Daily Mail.

Žena si najednou všimla, že Molly něco v písku objevila a začala s tím válet po zemi. Šla se tedy podívat - co kdyby to byl nějaký živočich, který může fence baseta ublížit. "Většinou najde nějaké larvy nebo ptáka, ale teď to bylo něco jiného, tak jsem ji chtěla zastavit," popsala Julie.

Jenže to nebylo žádné zvíře, ale mužské genitálie! "Rozhodně vypadaly jako lidské. Myslím, že to byl prostě odříznutý penis a varlata. Nebylo to tak hrozné, až později, když jsem si uvědomila, že to byl něčí příbuzný," doplnila Julie.

Související obsah

Okamžitě zalarmovala pobřežního hlídače, který zavolal policii. Strážníci se zatím nechtějí k případu vyjadřovat, nařídili pitvu, aby zjistili, jestli jde opravdu o to, co pejskařka tvrdí.

Podle místních obyvatel by mohlo jít o pozůstatky vojáka z 2. světové války. Moře už na pláž v minulosti vyplavilo trosky lodi i bomby, žádné ostatky se ale zatím neobjevily. "Je to hrozné, ale vlastně ani ne tak šokující," prohlásil jeden z místních obyvatel.

TN.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz