Ústecký kraj

Kluk brutálně zkopal dva školáky. Ostatní děti šokovaně přihlížely

Případ brutálního násilí mezi školáky v Lounech řeší policie. Video útoku se objevilo na Facebooku. Policie jméno agresora zná. Základní škola, do které napadení chlapci chodili, ve spolupráci s policií, posílí bezpečnost v okolí školy.

Video zachycuje rvačku před školou v Lounech, kam napadení chlapci chodili. Nezletilý chlapec zde brutálně zbil dva hochy, se kterými si podle přihlížejících vyřizoval účty. Podle nich se jednalo o spor kvůli dívce.

Když dvojice přišla blíž k útočníkovi, ten se na ně náhle rozběhl a brutálně je pěstmi a kopanci napadl. Školáci se vůbec nezmohli na odpor. Přihlížející děti byly některé v šoku, některé dokonce útočníka povzbuzovaly. Bránit slabší se neodvážil skoro nikdo. Zato incident někdo celou dobu natáčel na mobil a zveřejnil na Facebooku.

Mladíci oznámili napadení řediteli školy, který neprodleně kontaktoval policii. "Velice mne mrzí incident, který se stal ve vrchní části Holárkových sadů. Brutální a nečekané napadení žáků naší školy od samého začátku řešíme s rodiči, Policií ČR a Okresním státním zastupitelstvím v Lounech," uvedl ředitel školy Vlastimil Hubert.

Podívejte se na to, jak napadení probíhalo: 

Hubert také dodal, že na základě dohody s ředitelem Městské policie bude zintenzivněn dohled nad bezpečností žáků. Policejní hlídky by měly být posíleny v okolí školy především v ranních a odpoledních hodinách.

Policie již zná totožnost agresora. Ten je žákem jiné školy. Případ již vyšetřuje Policie ČR a také Odbor sociálních věcí a zdravotnictví Městského úřadu v Lounech.

Související obsah

"Žádáme všechny rodiče a žáky, aby v případě podobných událostí neprodleně informovali Městskou policii Louny nebo Policii ČR. Takovéto chování nechceme a nebudeme na území města tolerovat," vyjádřilo se oficiálně vedení města Louny.

ČTĚTE TAKÉ:

MRAZIVÁ SLOVA strýce oběšené Dagmary (†16): Den před smrtí se chtěla spolužákům pomstít!

Braňte se přepadení! MANUÁL ÚČINNÉ PREVENCE
10 důvodů, proč roste agresivita u dětí. Váš názor?

kik, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz