OBCHODNÍ SDĚLENÍ – Redakce TN.cz neovlivňuje jeho obsah

Vy rozhodujete, my pomáháme

Vy rozhodujete, my pomáháme

Udělali byste rádi vaše okolí ještě zajímavější a rádi byste navíc podpořili nějakou neziskovou či příspěvkovou organizaci, která se snaží pomáhat lidem? V tom případě se s námi zapojte do programu - Vy rozhodujete, my pomáháme!

Že jste o něm ještě neslyšeli? Jde o unikátní program společnosti Tesco, který je přímo zaměřen na podporu neziskových a příspěvkových organizací po celé České republice a v pořadí se jedná již o třetí ročník.

Každá z výše zmíněných organizací měla možnost se do tohoto projektu přihlásit do 30. června 2017. A právě v tuto chvíli přichází na řadu ta část, kdy vy, jako zákazníci společnosti Tesco, máte jedinečnou možnost za pomoci hlasovacích žetonů, které obdržíte za každý váš nákup v síti Tesco obchodů, vybrat projekt, který si podle váš zaslouží od Tesca podporu v podobě peněžního grantu.

Do tohoto úžasného projektu se tento rok přihlásilo neuvěřitelných 498 projektů, které se zabývají činností v oblasti sociální a humanitární, vzdělávání, kulturní, zdravotní, ochrana lidských práv, ochrana životního prostředí, péče o ohrožené a znevýhodněné děti a mládež. A právě všechny tyto projekty zde čekají jen na vás a na váš hlas.

Jak můžete pomoci? Po zaplacení vašeho nákupu v jakémkoliv obchodě Tesco, získáte hlasovací žeton a u východu na vás budou čekat tři hlasovací boxy, přičemž svůj žeton vhodíte do toho boxu, jehož projekt vás zaujal a myslíte si, že by něco takového mohlo vašemu městu či vašemu okolí pomoci.

Grant ve výši 2 700 000Kč se rozdělí mezi 90 neziskových či příspěvkových organizací podle vašeho výběru, což znamená, že každá vítězná organizace získá na svou podporu 30 000Kč a to jen díky vám. Přímo na stránkách tohoto projektu naleznete i podrobný seznam všech přihlášených organizací, o kterých si zde můžete přečíst podrobnější informace a svou volbu si důkladně promyslet.

Zapojte se tedy s námi i vy do projektu Vy rozhodujete, my pomáháme a pomozme společně těm, kteří to potřebují! 

Komerční článek

K tématu Pr článek

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz