Ruska

Smrt polonahé krásky v autě: Policie řekla podrobnosti k případu

Smrt polonahé krásky v autě: Policie řekla podrobnosti k případu
Zdroj: VKontakte

Pětatřicetiletá Natalia Borodinová zemřela, když se během jízdy v autě polonahá vykláněla z okna. Řidičku, která všechno natáčela na mobil, zatkli. Teď ale policisté prohlásili, že žádný trestný čin nespáchala, a propustili ji z vězení.

Krásná Ruska doplatila na svoji nezodpovědnost. Pětatřicetiletá Natalia měla na sobě jen malé bílé kalhotky, když se vykláněla z okna při zběsilé jízdě po Dominikánské republice.

Co vypadalo jako zábava, ale skončilo tragicky - Natalia se uhodila o dopravní značku. Zemřela po převozu do nemocnice na následky těžkých zranění. Věc je o to horší, že video, na kterém je neštěstí zachyceno, se hojně sdílelo na sociálních sítích.

Auto řídila Nataliina kamarádka Ivanna Boirachuková, která zároveň celou "akci" natáčela na mobil. Dvaatřicetiletou Ukrajinku zatkli policisté pro podezření, že řídila pod vlivem alkoholu. Soud ji ale osvobodil.

"Jako řidička nespáchala žádný trestný čin. Její přítelkyně zemřela kvůli vlastní nedbalosti," citoval portál Daily Star ruskou novinářku Elinu Sergachevovou, která v zemi žije a případ sledovala.

Související obsah

"Ivanna je nevinná. Je volná a může kdykoliv opustit zemi," uvedla ukrajinská konzulka Andrea Biamontiová. Ze soudní síně se údajně řidička vrátila do hotelu, není ale jasné, zda z ostrova odlétla domů.

NEPŘEHLÉDNĚTE:

VIDEO těsně před smrtí: Šílený otec natáčel cestu autem. Holčička (†3) mu během nehody seděla na klíně!

DALŠÍ ONLINE NEHODA: Opilá dívka (18) vysílala, jak zabila mladší sestru! (†14) VIDEO jen pro silné povahy

Pět velkých mýtů o PRVNÍ POMOCI. Proč už se nedává umělé dýchání?
TEST: Dokážete poskytnout první pomoc?

epa, TN.cz

K tématu Ruska

Co byste neměli přehlédnout

TOP ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz