Markéta Fialová

Markéta Fialová nezkolabovala, trápí ji náhlá viróza!

Markéta Fialová nezkolabovala, trápí ji náhlá viróza!
Zdroj: TV Nova

TV NOVA se důrazně ohrazuje proti informacím, které se objevily na některých bulvárních webech. Podle nich moderátorka Markéta Fialová prodělala kolaps a nemohla proto moderovat pořad Střepiny. Pravda je ale jiná!

Řadu diváků v neděli nejspíš zaskočilo, že publicistický pořad Střepiny nemoderovala Markéta Fialová, ale politická reportérka a moderátorka TN2 Michaela Šmídová.


Některá média rychle přispěchala s "vysvětlením", že oblíbená moderátorka zkolabovala a rychle se proto sháněl záskok. To ale není pravda, vše je jinak.

"Markéta je nachlazená, a jelikož se potřebuje plně věnovat přípravám na sobotní volební kontinuální vysílání, kolegiálně za ni v nedělních Střepinách zaskočila Michaela Šmídová," vyvrací spekulace o kolapsu PR manažerka TV Nova Alžběta Cimová.


Související obsah

TV NOVA pro letošní parlamentní volby chystá nejrozsáhlejší zpravodajské pokrytí v historii televize. Jako první v dějinách ČR také přinese takzvané volební projekce, které umožňují i z malého počtu sečtených hlasů velmi přesně předpovědět konečný výsledek celých voleb.

ČTĚTE TAKÉ:

Chřipka útočí! Víme, jak s bacily rychle zatočít
Jezte potraviny, které zahřejí a vyhnete se nachlazení

TN.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz