Kalifornie

Učitelka měla poměr se studentem (14). Odhalila ji aplikace

Učitelka měla poměr se studentem (14). Odhalila ji aplikace
Zdroj: Beaumont Police Department

Vdaná učitelka z Kalifornie byla obviněna ze sexuálního poměru se svým čtrnáctiletým studentem. Odhalil ji školákův Snapchat. Na videu se pohybovala polonahá se dvěma nezletilými, s nimiž pila alkohol.

Samantha Ciottaová (32) z Kalifornie byla zatčena a obviněna ze zneužití nezletilého. Obětí měl být její student, který na školu přestoupil poté, co jeho matka zemřela a otec byl poslán do vězení. Chlapec vyrůstal u příbuzných, když ho učitelka začala doučovat.

O chlapce se měla starat a kupovat mu drahé oblečení a elektroniku. Policie zahájila vyšetřování poté, co se mezi žáky školy rozkřiklo, že by s chlapcem mohla mít poměr.

Související obsah

Ciottaovou však usvědčilo až video na aplikaci Snapchat, na kterém je pouze ve spodním prádle. Na videu s ní také byli dva nezletilí, polonazí chlapci. Všichni měli požívat alkohol.

Jejich poměr údajně chlapec potvrdil svému spolužákovi. Ciottaová měla mít poměr s oběma chlapci ve svém domě. Tam policisté našli roztrhaný vzkaz, na kterém Ciottaová vysvětluje aféru s nezletilým svému manželovi.

Podle portálu Patch.com manžel Ciottaové stále věří, že je skvělou matkou a velkou oporou pro rodinu. Policie nyní  vyšetřuje, jestli žena měla poměr s jedním nebo s více nezletilými. Ze školy byla dočasně vyloučena.

kik, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz