Penis

Unikátní MAPA: Kde na světě mají muži největší a nejmenší penisy?

Unikátní MAPA: Kde na světě mají muži největší a nejmenší penisy?
Zdroj: Profimedia

Ať už na velikosti záleží, nebo ne, statistici dělají svoji práci poctivě. A tak existuje i mapa, ve které jsou zakresleny údaje o délce penisu v jednotlivých zemích světa. Nejlépe jsou na tom muži v jihozápadní Africe, nejhůře v Indii.

Délka penisu podle většiny žen i odborníků neovlivní to, jestli je muž dobrým milencem. I přesto si ale pánové na svém přirození zakládají a ne náhodou se mu říká "chlouba". A i přes nespočet ujištění, že na velikosti nezáleží, muži chtějí mít penis alespoň nadprůměrný.

Aby se nějaký průměr dal spočítat, musí statistici sesbírat dostatek údajů. Od nich už je jen krok k porovnání velikosti ztopořeného penisu napříč světem, jako to udělal portál Target Map.

Země, ve kterých žijí muži s největším přirozením, jsou označeny červeně, následuje oranžová, žlutá a zelená. Pro šedě vybarvené státy neexistuje dostatek dat. Mezi tyto země patří také Česká republika. Češi se ale v předchozím průzkumu umístili na krásné druhé příčce - s rozměry mezi 14,9 a 16,1 cm.

 

Největší penis mají podle unikátní mapy muži v jihozápadní Africe a střední Americe. Průměrné rozměry se pohybují od 16,1 do 17,9 cm. Pomyslně tak zvítězili obyvatelé Ghany, Gabonu, Jamajky, Haiti nebo Nigerie.

Na druhém místě skončily státy, kde mají muži penis velký 14,7 až 16,1 cm. Patří mezi ně skandinávské země, Mexiko, Austrálie, část Afriky, ale také Itálie, Maďarsko či Holandsko.

Související obsah

Průměrní jsou podle mapy pánové s rozměry od 12,9 do 14,7 cm, kam spadá většina Evropy, celé Spojené státy americké a severní Afrika. O stupínek níž jsou s délkou 10,5 až 12,9 cm obyvatelé Blízkého východu a Ruska, ale také Japonska, Indonésie a části jižní Ameriky.

Nejhůře se umístili Indové, Srílančané, Thajci, Malajsijci a obyvatelé Jižní Koreje. Jejich vztyčený úd dosahuje velikosti 9,3 až 10,5 cm.

epa, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

K tématu Penis

Důležité Události

Krátká zpráva

Policie zatkla bývalého lídra katalánských separatistů Carlese Puigdemonta

Italská policie zatkla na Sardinii bývalého šéfa katalánské vlády Carlese Puigdemonta. Puidgemont ve čtvrtek cestoval z Bruselu do Alghera kvůli návštěvě kulturní události a na setkání s regionálním lídrem a ombudsmanem Sardinie. Když dorazil na letiště ve městě Alghero, zastavila ho pohraniční policie, píše agentura AP. Zítra soud rozhodne, jestli ho vydá Španělsku, nebo propustí. Ve Španělsku čelí obvinění za pobuřování a za zorganizování nezákonného referenda o nezávislosti Katalánska v roce 2017.

Krátká zpráva

Chlapec v Nizozemsku vyhrál soud, může se očkovat proti covidu

Dvanáctiletý chlapec se v Nizozemsku obrátil na soud, protože mu otec zakázal očkování proti covidu-19. Kluk o vakcínu moc stál, aby se mohl vídat s nemocnou babičkou a neohrozil ji. V zemi je možné očkování od 12 let se souhlasem obou rodičů. Soudce se přiklonil na stranu chlapce, jehož rodiče jsou rozvedení.

Píše se na Deník.cz