Babí léto končí a do Česka se vrátí deštivé podzimní počasí. Už o víkendu můžeme počítat s razantním poklesem teplot a ráno se objeví i přízemní mrazíky.
Podle předpovědi meteorologů ještě do soboty vydrží příjemné babí léto, ale každý den se o několik stupňů ochladí. Ještě zítra a v sobotu očekávají předpovědi polojasné počasí a maximální denní teploty kolem dvaceti stupňů.
Zlom přijde pravděpodobně v neděli, kdy se vrátí chladný podzim. Ráno klesnou teploty k nule a místy se objeví přízemní mrazíky. Nejvyšší denní teploty se budou pohybovat mezi deseti až patnácti stupni, bude zataženo a od západu přijde déšť nebo přeháňky.
Související obsah
V pondělí bude stále oblačno oblačno a maximální denní teploty klesnou až ke dvanácti stupňům. Podle meteorologů se tak po babím létě vrátí počasí typické pro toto roční období.
Aktuální předpověď počasí
Sledujte aktuální předpověď počasí v České republice i ve vašem kraji.
Sledujte Televizní noviny bez reklam na Oneplay.cz