Bydlení

OBRAZEM: Chalupa zpěváka Karla Gotta už je téměř hotová!

Stavba chalupy populárního zpěváka Karla Gotta obrátila severočeskou obec Doubice naruby. Nechtěná popularita dokonce dovedla několikanásobného slavíka k rozhodnutí chalupu prodat. Tento plán je však, zdá se, zažehnaný a na stavbě překrásné roubenky se již finišuje.

Nejznámější český zpěvák koupil pozemek na kraji Doubice na jaře loňského roku. Snažil se svou investici utajit před novináři i dotěrnými fanoušky, a tak pozemek nechal dokonce napsat na svou tchyni. Ani to ale nepomohlo a do malé obce na Děčínsku začaly brzy proudit davy zvědavců. Obec dokonce musela kvůli tomu změnit dopravní značení, přibylo několik zákazů vjezdu i jednosměrek.

Vzniklá situace nebyla příjemná ani místním, ani samotnému zpěvákovi: "Nemáme s manželkou a dětmi zájem na tom, aby každý náš krok na pozemku v Doubici byl pod drobnohledem. Proto jsme se rozhodli, i s ohledem na místní obyvatele a jejich klidné žití v obci, že pozemek s nedokončenou stavbou prodáme," nechal se slyšet před časem Gott. Zdá se ale, že nakonec od těchto plánů zpěvák opustil. Žádný inzerát k prodeji se nikde neobjevil, změna v katastru také neproběhla a práce na vkusné roubence se nedávno znovu rozběhly.

Při pohledu z ulice to vypadá, že chalupa je již kompletně hotová. Alespoň zvenčí. Jak vypadá tato překrásná stavba zevnitř, ví nejspíš jen rodina Karla Gotta a několik málo dělníků, kteří se na stavbě podílejí. Ti v současné době finišují s pracemi na pozemku, upravují příjezdovou cestu a po stavebních pracích zušlechťují budoucí zahradu.

Související obsah

Chalupa několikanásobného zlatého Slavíka stojí na perfektním místě s výhledem na malebnou vesnici i okolní kopce. V ulici sousedí s několika dalšími chalupami, na druhou stranu ale disponuje krásným pozemkem plynule přecházejícím na rozlehlou louku. Po straně se hned nachází les. Na straně do ulice brání zvědavcům ve výhledu kromě dřevěného plotu i nedávno zasazené jehličnaté stromky. V zadní části chalupy je zatím provizorní ohrada, dá se ale očekávat, že i zde si mistr bude chtít střežit své soukromí, a tak nejspíše brzy přibude pořádný plot i zde.

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz