Věštkyně

Máte šestý smysl? Odpovězte si na pět jednoduchých otázek

Máte šestý smysl? Odpovězte si na pět jednoduchých otázek
Zdroj: Profimedia

Máte někdy divný pocit nebo tušení ohledně nějaké věci a nakonec se ukáže, že jste měli pravdu? Stalo se vám, že jste ve spaní měli vidění, které se nakonec skutečně odehrálo? Možná máte nadpřirozené schopnosti! A nejste v tom zdaleka sami.

Věříte v nadpřirozeno, nebo jsou to pro vás jen báchorky a lži lidí, kteří se z vás snaží vytáhnout peníze? Do budoucnosti nejspíš nikdo z nás jasně vidět nedokáže, nelze ale popřít, že někteří jsou vnímavější než jiní.

Zkrátka někdy mají určité tušení, které se nakonec vyplní. Podle profesionální věštkyně a média Rose Smithové je mezi námi hodně těch, kteří oplývají tzv. šestým smyslem. Náznaky, které jim okolní svět dává, ale často zavrhnou nebo si myslí, že šlo prostě o náhodu.

"Zastavte se a zamyslete se, jestli se vám někdy nestalo, že jste něco s jistotou věděli, ale vlastně jste netušili, jaktože to víte," vyzvala Rose. U každého se ale šestý smysl projevuje jinak. "Lidé mohou mít vidění, mohou kolem lidí vidět auru či slyšet hlasy," popsala.

Související obsah

Pokud jste se rozhodli svou vnitřní sílu rozvinout a nalézt cestu k neviděnému, nebude to hned. Důležité je podle Rose vynaložit veškeré úsilí na zlepšení svých schopností a pracovat se zkušenými mentory. Mohou se vám otevřít obzory, o kterých se vám nesnilo.

"Musíte se dostat do kontaktu se svými emocemi. Pomůže vám s tím třeba umění nebo hudba. Základem psychických schopností je intuice a obvykle jsou spojeny s jedním z pěti základních smyslů. Například jasnovidectví je spojeno se zrakem," řekla.

Na to, jestli oplýváte nadpřirozenými schopnostmi, má vliv i to, v jakém znamení zvěrokruhu jste se narodili. Mezi citlivější znamení patří Ryby a Štír.

Související obsah

Můžete mít šestý smysl? Odpovězte si na následující otázky!

Ve spánku máte vidění, které se později vyplní

Vidíte auru - barevnou energii obklopující tělo

Slyšíte hlasy nebo dokážete vycítit emoce druhých

Máte tušení, které se nakonec potvrdí

Míváte jasné, barevné a živé sny

ČTĚTE TAKÉ:

Aerobik pro mozek! Tři překvapivé metody, které fungují!

Test: máte magické schopnosti?

SKUTEČNÝ OBJEV: Šestý smysl existuje! Vědci pro něj už mají název

mom, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz