Opilec

Všechny zabijeme, řvali opilci. Pak se vrhli na strážníky!

Všechny zabijeme, řvali opilci. Pak se vrhli na strážníky!
Zdroj: Mediafax

Opilá dvojice v Lázních Bohdaneč na Pardubicku napadla dva strážníky, jednomu ulomila pistolové pouzdro a nakonec ještě poničila radar.

Pachatelé navíc řádili i na záchytné stanici a teď jim hrozí vězení. Hlídka muže a ženu zadržela, protože ve městě vykřikovali, že všechny zabijí.

Zvuk radaru místní lidé minimálně pár dní nneuslyší. Série kopanců způsobila škodu za pětadvacet tisíc korun. Ulomené je držadlo i krytka kamery. A technika musí do opravy. Měřit tu teď nejspíš budou zapůjčené radary.

Na vině je podle policie muž a žena okolo pětatřiceti let, kteří v sobotu večer táhli opilí městem. Prý z nich šel strach, protože pokřikovali, že všechny zabijí.

Strážníci je chtěli zklidnit. Čím víc se ale o to snažili, tím se u nich agrese zvyšovala. Muž dal například jednomu ze strážníků ránu čelem do obličeje.

Související obsah

A žena přidala kopanec do hrudníku. Strážníkova žebra to vydržela, opaskové pouzdro na pistolový zásobník ale ne. Po celou cestu na záchytnou stanici žena kolem sebe mlátila a plivala, takže policejní auta čeká důkladné čištění.

A ani noc na záchytné stanici nebyla klidná.Tak divoké nocležníky tu už dlouho neměli. Žena v pokoji například roztrhala a rozkousala všechny textilie, které objevila.

Policisté už dvojici obvinili z výtržnictví. Za divokou noc plnou násilí jí hrozí čtyři roky vězení.

pez, Petr Brzek, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz