Policie

Muži se v zatáčce uvolnil závěsný vozík za autem! Spadl na ženu

Muži se v zatáčce uvolnil závěsný vozík za autem! Spadl na ženu
Zdroj: TN.cz

Devadesátiletá žena utrpěla vážná zranění při dopravní nehodě v Hořovicích. Spadl na ni závěsný vozík, který se uvolnil za projíždějícím autem.

Vážná nehoda se stala krátce po dvanácté hodině v Hořovicích ve Středočeském kraji. Podle policie se vozík převrátil na ženu, která zrovna procházela kolem.

"Sedmačtyřicetiletý řidič jel do zatáčky, když se jeho vozík uvolnil a poté převrátil. Spadl na devadesátiletou ženu. Na místě zasahovala záchranná služba, která zraněnou letecky přepravila do pražské nemocnice," popsala policejní mluvčí Marcela Pučelíková. "Žena utrpěla vážná poranění hlavy," řekla mluvčí záchranářů Petra Effenbergerová.

"Muž nebyl při jízdě pod vlivem alkoholu. Policie příčinu nehody nyní vyšetřuje. Zatím není jasné, jestli se jedná o nešťastnou náhodu, nebo například technickou závadu," dodala mluvčí.

Související obsah

Na místě nehody zasahovali i hasiči. Ulice byla v místě tragédie neprůjezdná, podle mluvčí ale bylo možné tento úsek objet. "Nebyla to vážná dopravní komplikace," doplnila mluvčí. 

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz