Mise Nový domov

Žádost o ruku v přímém přenosu: Štáb zaplatí nevidomým veselku

Už dnes večer se můžete těšit na další díl reality show Mise nový domov. Tereza Pergnerová a celý tým v ní pomáhají rodinám v těžkých životních situacích. Co ale udělat pro sice mladý a zamilovaný, ale prakticky slepý pár? Nezkomplikuje jim rekonstrukce bytu celý život?

Lukáš (32) s Lenkou (27) bydlí ve vlastním bytě v Kladně. Lukáš je zcela slepý a Lenka částečně, přesto se oba velmi milují. Pár při koupi bytu bohužel narazil na nekorektní realitní kancelář, která jim prodala byt v katastrofálním vztahu.

Lukáš s Lenkou právě kvůli těmto problémům nemají peněz nazbyt. Jejich společným snem je svatba, ale právě kvůli nedostatku financí ji stále odkládají.

Štáb pořadu Mise nový domov po rekonstrukci bytu ještě Lukášovi nabídne, že připraví jejich velký den a celou svatbu zařídí. Reakce bude neuvěřitelná a navíc je pro ně připravena i řada dalších překvapení. 

Související obsah

Jak veselka i celý díl dopadnou, se podívejte dnes ve 20:20 na Nově! Přechozí díl reality show Mise nový domov si můžete pustit na NOVA Plus nebo VOYO.

mom, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz