Mise Nový domov

Jak dnes žijí hrdinové Mise nový domov? Promluvili i o miminku!

V dalším díle pořadu Mise nový domov jste sledovali příběh Lukáše a Lenky z Kladna, kterým realitka prodala byt hrůzy. Zneužila toho, že Lukáš je nevidomý a Lenka má také vážnou oční vadu. Tým Mise nový domov ale mladému páru z Kladna pomohl. V životě Lukáše a Lenky nastala kromě zrekonstruovaného bydlení další velká změna.

Přímo při natáčení pořadu se Lukáš s Lenkou vzali. Štábu TV Nova prozradili, čeho si na sobě nejvíce váží. "Považuji Lukyho za čestného člověka, to je to výstižné slovo, které na něj pasuje. Myslím, že v dnešní době existuje málo tak čestných mužů, jako je on. Nehledě na to, že ho považuji za poctivého, hodného, láskyplného člověka. Je chytrý, je šikovný, i přes ten svůj handicap zvládne všechno, co chce," chválí svého manžela Lenka.

"U Léni se mi líbí to, že je vždycky ochotná pomoct. Že je nesobecká, někdy až moc, že člověk pak neví, co sama za sebe chce. Že je taková opravdu hodná, kdykoliv něco potřebuje, tak je připravena nabídnout pomoc," dodal Lukáš.

Lenku s Lukášem teď čeká svatební cesta. Pár prozradil, že přemýšlí o miminku. "Někdy to je hned, někdy to trvá roky. Těžko říct, kdy to vyjde. Nebráníme se tomu, až to přijde, tak to přijde," říká Lenka, která by si přála dceru, které by dala jméno Lucie. Lukáš by rád dítě co nejdřív. "Mládnout nebudeme, máme sice před sebou spoustu času, ale aby na to dítě byla energie," dodává.

To, že byl byt v takovém stavu, zpočátku Lukáš za vinu realitce nedával. Spíš si vyčítal, že si sami dostatečně byt nezkontrolovali. Že by někdo zneužil jejich handicapu, se zatím Lukášovi nestalo. Jednou si sice koupili přes internet televizi a od prodávajícího dostali úplně jiný model, který nemohli připojit na internet, podle Lukáše se ovšem něco takového může stát i lidem, kteří vidí.

S Lenkou si oba natáčení moc užili. "Bylo to skvělé, plné překvapení. Smekám před tím týmem, že to, co mělo být utajené, bylo utajené až do poslední chvíle. Strašně ráda na ně vzpomínám," řekla Lenka. Jak se byt změní, si Lukáš nedokázal představit.

"Bylo to tu úplně jiné. Člověk se tady musel zase zabydlet, kvůli tomu byly ty první dojmy občas trochu rozpačité, že jsem si musel ten prostor zase zažít," dodal Lukáš.

Související obsah

Shodli se, že svatba, kterou jim štáb zorganizoval, byla jako z pohádky. "Proběhla nad rámec všech mých představ," řekla Lenka. Pro její maminku to byl obrovský šok. A jak se po svatbě Lukáš s Lenkou změnili?

"Máme nový byt, ale jinak myslím, že je to dost podobné. My jsme pořád stejní, jací jsme byli, jen tady je taková věc na tom prstě, která ukazuje, že jsme manželé," dodala Lenka.

Manžele Valerovy můžete podpořit i vy. Jak na to, si můžete přečíst zde.

Nestihli jste premiérový díl reality show Mise nový domov v televizi? Pustit si ho můžete na NOVA Plus nebo VOYO.


ČTĚTE TAKÉ:

VÁŠ PŘÍBĚH: Jsem slepý a jsem šťastný
Silný příběh nevidomého, ale statečného Šimona

vbo, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz