Nehoda

Tragický večer a noc na silnicích: Jeden mrtvý, více zraněných

Mrtvý, těžce zranění, milionové škody. Takový byl večer a noc na pátek na českých silnicích. Vážná nehoda se stala na dálnici D7 u Prahy. Tragickou srážku s kamionem nepřežil řidič dodávky u Vysokého Mýta. Dalších sedm lidí se zranilo.

Řidič dodávky mrtvý, jeho spolujezdec těžce zraněný, pět dalších pasažérů sanitky rozvezly do okolních nemocnic. Vůz se v protisměru srazil s kamionem. K nehodě vzlétly dva vrtulníky, i když se jeden z nich nakonec vracel prázdný.

Nehoda se stala u autodromu kousek za Vysokým Mýtem. Jedná se o úsek, kde záchranáři zasahují často. Zraněné museli hasiči vyprošťovat přes hodinu.

Související obsah

Řidič kamionu měl lehká zranění, pod vlivem alkoholu nebyl. Policisté zatím nevědí, kdo je viníkem nehody. Kolizi vyšetřovali do pozdních večerních hodin, doprava na hlavním tahu z Hradce Králové na Moravu kolabovala.

Vážná nehoda se stala také na dálnici D7 u Prahy. Dva lidé se při nehodě zranili. I tady záchranáři nasadili vrtulník. Jedno z aut skončilo převrácené na boku na svodidlech. Druhé z vozidel zůstalo zdemolované na dálnici. Ani u této nehody policisté zatím neukázali na konkrétního viníka.

pez, Petr Brzek, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz