Vražda

Masakr v Počátkách: Tudy zakrvácený bratr utíkal pro pomoc!

Rodinná tragédie zasáhla celé Počátky na Pelhřimovsku. Mladík tady ubodal dva bratry-dvojčata, třetího bratra vážně zranil. Tomu se ale podařilo před útočníkem utéct a zkrvavený doběhl do nedaleké hasičské zbrojnice, odkud dokázal přivolat policii.

Dvojnásobná vražda se stala v jednom z rodinných domů v noci na neděli. Šestadvacetiletý muž napadl zřejmě kuchyňským nožem své tři mladší bratry. Sedmnáctiletá dvojčata nedokázala útočníkovi uniknout, třiadvacetiletý bratr ale z domu utekl.

Podle sousedů, se kterými mluvil reportér TV Nova, zdolal mladík na útěku asi 200 metrů, pak zahnul do místní hasičárny. Odtud měl k domu přivolat policii i záchranku. Chlapcům už ale nedokázali lékaři pomoci.

Prostřední bratr, který se zachránil, byl podle svědků celý od krve a ulicí se spíš potácel, než že by utíkal. S těžkými zraněními skončil v nemocnici. Útočníka policisté okamžitě zadrželi a v úterý obvinili z vícenásobné vraždy. Na soud čeká ve vazbě.

Související obsah

K činu se měl přiznat, vražedné běsnění pak do detailu popsal. Za brutální ubodání mu hrozí 15 až 20 let, případně výjimečný trest. Podle sousedů měl problémy s drogami a léčil se na psychiatrii.

ČTĚTE TAKÉ:

Smrt dítěte, ztráta nejtěžší. Jak žít dál po obrovské tragédii?
VÁŠ PŘÍBĚH: Vytouženého muže mi sebrala smrt!

epa, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

K tématu Vražda

Důležité Události

Píše se na Deník.cz