Domácí

Krásnou Míšu srazila autem policie v Praze! Dívka je v kómatu

Krásnou Míšu srazila autem policie v Praze! Dívka je v kómatu
Zdroj: TV Nova

Míša bojuje v nemocnici o život. V neděli ji policejním vozem srazili policisté v Praze, náraz mladé ženě způsobil velmi vážná zranění. Rodina hledá svědky nehody. Co se stalo, se snaží zjistit i Generální inspekce bezpečnostních sborů.

"Není nic horšího pro matku, než vidět své dítě v kómatu. Děkuji všem za pozitivní účast," napsala na Facebooku nešťastná Monika, jejíž dcera bojuje v nemocnici o život. "Miluju svoje dítě a věřím, že se uzdraví," dodala žena.

I kamarádi mají o Míšu strach, žádný z nich ale do nemocnice nesmí. "Prosím všechny, co znají Míšu, aby se jí za současných okolností nezkoušeli navštívit. Lékaři k ní nikoho kromě rodiny nepustí. Držte jí palečky, ať to zvládne," napsal Ondřej, přítel Moniky.

Rodina se zoufale snaží zjistit, co se v osudný den vlastně stalo. "Hledáme svědky nehody z 29. 10. okolo druhé hodiny v noci, kdy policejní auto srazilo u Masarykova nádraží dceru mé přítelkyně. Chceme se dovědět pravdu, než to policie zamete pod koberec," napsal Ondřej.

Nehoda se stala v Havlíčkově ulici mezi budovou Masarykova nádraží a Lannovým palácem. Policisté po nárazu zastavili a běželi dívce poskytnout první pomoc. Míšu převezli záchranáři do motolské nemocnice. Měla těžká zranění, včetně poranění hlavy. Její tělo po nárazu rozbilo přední okno auta na straně spolujezdce a urazilo pravé zrcátko.

Související obsah

Co přesně se před nádražím stalo, se nesnaží zjistit jen rodina, ale i Generální inspekce bezpečnostních sborů, která nehody policejních vozidel vyšetřuje. "Žádáme svědky této dopravní nehody, kteří mohou přispět k jejímu objasnění, aby podali informace na telefonní linku operačního střediska Generální inspekce bezpečnostních sborů (GIBS ) na číslo 974 839 734," napsal GIPS na svém webu.

Kamarádi, ale i cizí lidé, mají o osud dívky obavy. "Neznám ani vás, ani vaší dceru, ale moc na vás myslím. Držím palečky, ať se dcera co nejdříve uzdraví a vám hodně sil," napsala Jana. "Držím pěsti, ať se z toho dostane," přejí si i další lidé.

Video z místa nehody 

ham, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

Muž postřelil v mexickém hotelu tři Kanaďany, jeden zemřel

Spor mezi hotelovými hosty v mexickém letovisku na karibském pobřeží nedaleko Cancúnu vyvrcholil střelbou. Tři kanadští turisté skončili v nemocnici, kde jeden z nich zemřel. Střelec je na útěku a hledá ho policie. Důvod hádky zatím strážci zákona nezveřejnili.

Krátká zpráva

Japonsko zasáhlo silné zemětřesení

Jihozápad Japonska zasáhlo zemětřesení o síle 6,6 stupně, informovala agentura Kjódó. Epicentrum zemětřesení se nacházelo u nejjižnějšího ze čtyř hlavních japonských ostrovů – Kjúšú. Na několika místech popraskalo vodovodní potrubí a objevily se i problémy s výpadky elektřiny. Žádné oběti na životech hlášené nejsou.

Píše se na Deník.cz