Domácí

Piráti zdědili kancelář po KSČM. Ve stole na ně čekalo překvapení!

Piráti zdědili kancelář po KSČM. Ve stole na ně čekalo překvapení!
Zdroj: Profimedia

Volby máme za sebou, díky tomu se proměnila i podoba Poslanecké sněmovny, stejně jako kanceláře poslanců. Piráti zdědili kancelář po poslaneckém klubu KSČM a na Ondřeje Polanského čekala ve stole dle jeho slov milá pozornost. Klíče by ještě nikoho nepřekvapily, kondomy poslanci v práci ale obvykle nepotřebují.

"Oficiálně děkuji poslaneckému klubu KSČM - Komunistická strana Čech a Moravy (po kterých jsme zdědili kancelář) za milou pozornost, kterou jsem objevil v zásuvce psacího stolu," začíná humorně poslanec Pirátů Ondřej Polanský komentovat nález, který doprovodil fotografií kondomů a klíčů.

Klíče jen tak někoho nepřekvapí, kondomy s jahodovou příchutí už ale nespadají do věcí, které by poslanci využívali denně v práci.

Polanský dál vtipkuje: "Nejsem ještě zcela obeznámen s tím, co vše práce poslance obnáší, ale dám na zkušenější a předpokládám, že se to asi bude hodit."

Nakonec ještě dodá: "Neměla by tam místo jahody být třešeň?" Nález nepobavil jen jeho, ale také stovky lidí. Jedním z nich je i jeho kolega Marek Jiránek, který se dle jeho slov už moc těší ke svému stolu.

Oficiálně děkuji poslaneckému klubu KSČM - Komunistická strana Čech a Moravy (po kterých jsme zdědili kancelář) za milou...

Zveejnil(a) Ondej Polansk dne 7. listopad 2017

"Jehla jím neprošla?" přidává se jeden z komentujících. Díky kondomům dostávají svůj prostor i klíče, které podle komentujích patří k pásu cudnosti nebo "šmajchlkabinetu".

  

Související obsah

Ať už je tam někdo zapomněl, nebo se jedná o vtip, je vidět, že i v poslaneckých kancelářích může být někdy veselo.

NEPŘEHLÉDNĚTE:

SKANDÁL: Značka kondomů podporuje sexuální útoky! Nepochopíte, co je na nich napsané

REVOLUČNÍ VYNÁLEZ: První „chytrý“ kondom je na světě! Co všechno umí?

klma, TN.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz