Sex

Muž nachytal 13letou dceru při sexu s grázlem! Takhle to "vyřešil"

Muž nachytal 13letou dceru při sexu s grázlem! Takhle to "vyřešil"
Zdroj: YouTube.com

Naprostý šok zažil starostlivý otec, který přistihl třináctiletou dceru v posteli s milencem! Rozzuřený muž se na mladíka vrhnul a za zneužívání dívenky mu dal co proto!

Na sociálních sítích se objevilo video, které má ukazovat útok otce na přítele jeho dcery. Dívce je totiž jen třináct let, tatínek ale dvojici vyrušil při sexu v posteli. Na záběrech je vidět, jak starší muž bije pěstmi a kope do hlavy mladíka v bílém tričku.

"Je jí třináct! Co sis myslel?" křičí muž na videu a nepřestává chlapci nadávat. V jednom záběru se objeví zřejmě i zmíněná dcera, která přítele brání a pláče. "Tati! My nic nedělali, nech ho být," ječí na zuřícího tatínka.

V komentářích se rozvinula bouřlivá diskuze. Zatímco někteří jednání otce schvalují jako přiměřený trest, podle jiných to byla přehnaná reakce. "Taky jsem táta a vím, jak by mě to naštvalo. Ale on zřejmě napadl nezletilého, za což může jít za mříže," píše třeba Allen.

Související obsah

Video zveřejnil portál thrillblender.com, natočil ho zřejmě jeden z otcových kamarádů. Není jasné, kdy ani kde byly záběry pořízeny.


ČTĚTE TAKÉ:

SEXUÁLNÍ OBTĚŽOVÁNÍ českých hereček: Popsaly nechutnosti, které musely vytrpět!

Chlapec vaší puberťačky. Může u vás spát?
10 věcí, které by měla vaše dcera v 10 letech rozhodně znát!

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz