Mise Nový domov

Nový domov: Za Viktorkou po natáčení přijel táta. Tohle jí přivezl

Ve středu večer jste mohli sledovat premiérový díl oblíbené reality show Mise nový domov. Tentokrát jste poznali příběh Viki a její maminky. Dívenka po autonehodě skončila na vozíku. Od natáčení se toho ale hodně změnilo.

Ivana žije se svou dcerkou Viktorkou v obci Brloh na Lounsku. Když bylo dívce devět let, vzal ji táta na cestu kamionem. Měli ale nehodu a Viki částečně ochrnula. Účast v reality show Mise nový domov jim změnila život.

Natáčení si obě neskutečně užily, především pak pobyt v lázních v Klimkovicích, kde Viki podstoupila léčbu. "Sama bych se k tomu možná nikdy neodhodlala," poděkovala maminka týmu, který léčbu zprostředkoval.

Po rekonstrukci je život pro rodinu daleko příjemnější a snadnější. Viki si nejvíc užívá to, že má vlastní pokoj. A maminku z něj vyhazuje. "Konečně má princeznovský pokoj sama pro sebe. Má svůj klid. Nemá to daleko do kuchyně nebo na toaletu. Ráda se tam zavře," popsala Ivana.

Na noc se ale dcerka přesouvá do ložnice, kde spí společně s matkou.  "V novém pokojíčku se dívám na televizi, píšu úkoly a jsem tu s kámoškama," řekla Viki.

S Viktorčiným tatínkem žila Ivana asi deset let. "On mi celou dobu říkal, že mě má rád, ale nemiluje mě. Mně to nejdřív nedošlo, až když se přestal zajímat o rodinu. Já jsem se naštvala a řekla jsem, že takhle to dál nejde," vzpomínala Ivana. Otec si pak Viki bral na výlety, po nehodě se ale všechno změnilo. Teď má dovoleno se s dcerou vídat jednou za čtrnáct dní – této možnosti ale příliš nevyužívá.

Související obsah

Navštěvuje ji jednou za několik měsíců. Podle Ivany to dcera vnímá hodně špatně a tatínek jí moc chybí. "Po natáčení přijel jednou na návštěvu, protože Viki měla narozeniny," řekla. "Někdy k nám přijede, dá mi pytlík bonbonů a zase odjede," okomentovala setkání s tátou Viki.

Po nehodě se život kompletně změnil celé rodině. "Člověk si připadá jako tažný kůň, který má klapky na očích a jde si svou trasu. Musí, protože to dělá pro své dítě," posteskla si Ivana. Viki potřebuje permanentní pomoc a dohled.

Související obsah

Tragická událost se odrazila také na vztazích s ostatními členy rodiny. Ivana má totiž ještě dvě starší dcery. "Úraz zamíchal kartami tak, že teď nejsme v kontaktu. Každá má svůj život. Třeba nás život dá ještě dohromady, mě to hrozně mrzí," svěřila se Ivana.

Nestihli jste středeční díl Mise nový domov v televizi? Pustit si ho můžete zdarma na NOVA Plus. Všechny díly jsou ke zhlédnutí na VOYO.


NEPŘEHLÉDNĚTE:
ODHALENÍ PO NATÁČENÍ: Ivana Kučerová z Mise nový domov otevřela svou 13. komnatu. Přiznala další děti!

JAK TO VIDÍ TEREZA? Moderátorka popsala náročnou rehabilitaci malé Viki. Poznamenala i členy štábu! Neuvěříte, co se stalo

UŽ TOHO MĚL DOST: Ján z Mise nový domov dal manželku k soudu. Proč to udělal?

Bude z něho dobrý táta? Víme, jak to poznáte!

mom, TN.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz