Lékařka

Žena chtěla zakrýt nevěru, rodila dřív. Na jednu věc ale nemyslela

Žena chtěla zakrýt nevěru, rodila dřív. Na jednu věc ale nemyslela
Zdroj: Thinkstockphotos

Lékaři jsou často svědky nepříjemných překvapení. Výjimkou nejsou ani porodníci, kteří se musejí vypořádat s vystresovanými matkami i zoufalými otci. To, co zažil pár z amerického Tennessee, ale šokovalo i zkušenou gynekoložku.

Lékařka Lacy Windhamová z univerzitní nemocnice v Tennessee se na sociální síti Quora, kde se mohou lidé ptát na cokoliv, svěřila s extrémně trapnou situací, kterou při své praxi zažila. Píše o tom britský portál Daily Mirror.

"Jedna pacientka po mně chtěla, abych jí porod uměle vyvolala pět týdnů před termínem," začala Lacy své vyprávění. Lékařka nejdříve nechápala, proč by nastávající maminka něco takového žádala, vše jí ale došlo, když se žena přiznala k nevěře.

Její manžel byl vojákem z povolání a po většinu těhotenství vykonával misi v zahraničí. "Spočítal si to. Od posledního sexu uplynula dlouhá doba a jeho žena už přenášela. Nechápal, jak jsme ji mohli nechat tak dlouho a nevyvolat porod," dodala Lacy.

Už už to vypadalo, že žena si nechá své tajemství pro sebe a manžel se nikdy nic nedozví. Začala rodit předčasně, a tak to vypadalo, že přenášela jen pár dní. Jenže na něco zřejmě nepomyslela. "Ona i její manžel byli bílí. Otec dítěte ale ne," sdělila porodnice.

"Nemohli jsme si pomoct a dívali se, když manžel dorazil podívat se na 'své' dítě. Naprosto přesně se dal určit moment, kdy mu všechno docvaklo," uzavřela příběh Lacy.

epa, TN.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz