Slovensko

Záhadná smrt Davida (25): Tělo leželo kousek od auta v kaluži krve

Záhadná smrt Davida (25): Tělo leželo kousek od auta v kaluži krve
Zdroj: profimedia.cz

Slovenští policisté řeší vraždu pětadvacetiletého Davida (25). Jeho tělo leželo v kaluži krve v blízkosti odstaveného auta. Zemřel v následku střelného poranění.

Šok zažili lidé, kteří náhodou v pondělí našli Davidovu mrtvolu poblíž slovenské obce Petrovce. Okamžitě zavolali policii a záchranku. "Při cestě byla odstavená Škoda Octavia, asi tři metry od vozu leželo mužské tělo," popsala policejní mluvčí policistů Mária Faltániová.


 

Muži už ale nebylo možné pomoci. David zemřel na následky střelného poranění hlavy. Lékař na místě nevyloučil cizí zavinění smrti, byla nařízena soudní pitva. Vedle bezvládného těla kriminalisté zajistili dlouhou kulovou zbraň, kterou zaslali na expertizu. "Vyšetřovatel zahájil trestní stíhání pro zločin zabití. Případ je ve stádiu vyšetřování," uzavřela policejní mluvčí.

Související obsah

David byl vášnivým myslivcem, zbraň vlastnil legálně. Blízcí jsou z neštěstí otřeseni, mezi přáteli byl velmi oblíbený. Nikdo si proto neštěstí neumí vysvětlit. Podle slovenských médií je možné, že zemřel nešťastnou náhodou, po neopatrné manipulaci se zbraní.

ham, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz