Zahraničí

Ženě ničí život gigantická prsa. Už v deseti letech je nenáviděla

Ženě ničí život gigantická prsa. Už v deseti letech je nenáviděla
Zdroj: YouTube.com

Zoufalá Sheridan Larkmanová z Austrálie touží po zmenšení svých ňader. Její poprsí velikosti "K" nenávidí od útlého mládí. Trpí nesnesitelnou bolestí zad.

Dvaadvacetiletá Australanka trpí kvůli nadměrnému poprsí celý život. Už v deseti letech měla velikost DD. Od té doby má bolesti zad a krku. Požadovala zmenšení ňader kvůli zdravotním potížím. Na operaci ale už čeká sedm let.

V šestnácti letech mladé ženě lékař řekl, že v jejím věku ještě operaci nedoporučuje a stále se zákroku nedočkala. "Mám úplně zničenou páteř. Taková prsa mě omezují opravdu ve všem. Nemohu sportovat, nemohu se pěkně oblékat," říká zoufalá žena.

V

osmnácti poprvé otěhotněla a její hrudník se znovu zvětšil. "Zároveň s bříškem mi vždy rostly i prsa," vzpomíná na své dvě těhotenství. Velikost košíků se postupně zvětšila na velikost K. Obrovská prsa jsou údajně velmi vyčerpávající. A to nejen fyzicky, ale i finančně. Každá nová podprsenka ji totiž v přepočtu stojí 2000 korun. Speciální velikost si musí nechat posílat z Velké Británie.

Související obsah

Sheridan je ze svého vzhledu nešťastná i kvůli tomu, že je častým terčem posměchu na ulici. Sebevědomí mladé mamince dvou dětí dodává její manžel, kterému se zdá být krásná za každých okolností.


Sheridan Larkmanová se rozhodla situaci vložit do vlastních rukou a uspořádala sbírku na operaci. Věří, že díky plastice začne nový a plnohodnotný život. "Prosím vás, pomozte mi. Moje prsa mi ničí život, už jsem z toho unavená," prosí potenciální dárce.

Potřebuje sehnat 10 tisíc australských dolarů (164 tisíc korun). "Věřím, že můj život by byl pak mnohem lepší a hlavně by mi ustoupily nesnesitelné bolesti," dodává.
 

ham, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Píše se na Deník.cz