Proměna

Neskutečně sexy! Silvia zhubla už 88 kilo a hodlá se stát trenérkou

Se 172 kilogramy nemohla ani chodit, za jediný rok ale ušla dlouhou cestu a nyní je o neskutečných 88 kilogramů lehčí! Řeč je o Silvii Bzdilové ze Slovenska, která se po absolvování Extrémních proměn hodlá stát dokonce trenérkou.

Jsou ženy, které si na svou váhu stěžují a pak jsou takové, které se s ní rozhodnou něco udělat. Silvia Bzdilová rozhodně patří do té druhé skupiny lidí. Za to, co dokázala, si vysloužila i pořádný potlesk publika na závěrečném galavečeru.

Silvia původně vážila 172 kilogramů a měla problémy dokonce i chodit. Pak se ale odhodlala stát se ústřední postavou televizního pořadu Extrémní proměny a to i přesto, že si dobře uvědomovala, jak fyzicky i psychicky náročná cesta ji čeká.

Nyní váží 84 kilogramů a je odhodlaná dostat se na vysněných 70 kilo! "Teď jsem po operaci a moc se těším na cvičení, protože mi chybí," prohlásila. Jak informují tvnoviny.sk, jídelníček dodržuje stejný jako při televizním hubnutí. Pevná vůle ji nezradila.

Související obsah

Výstrahou jsou jí fotky a záběry před proměnou, na kterých se už ani nepoznává. "Nikdy se nesmím vrátit tam, kde jsem byla," řekla odhodlaně. Nyní se chce stát fitness trenérkou a výživovou poradkyní, dokonce už je zapsaná na kurzy. V plnění svého snu hodlá pokračovat hned, jak jí to lékaři dovolí. Přiznala, že už má dokonce i jednu nabídku.

Co dalšího Silvia prozradila? A pomohla jí proměna sehnat partnera? Podívejte se na rozhovor v TV Markíza:

 

lud, TN.cz

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz