Hubnutí

Mladičká Klaudie zhubla 77 kilo! Z nešťastné tlusťošky je sexy kočka

Mladičká Klaudie zhubla 77 kilo! Z nešťastné tlusťošky je sexy kočka
Zdroj: Markíza

Maturantka Klaudie celý život zápasila s přejídáním. Emoce, se kterými se nedokázala vyrovnat, zajídala. Jenže se stoupající váhou její sebevědomí a chuť něco se sebou dělat klesalo. Ze společenské dívky se stala šedá myška s váhou 175 kilogramů.

Ještě jí není ani dvacet let a už váží tolik, co tři její vrstevnice dohromady. Klaudie se ale rozhodla s kily zatočit. A v pořadu Extrémní proměny Slovensko, které můžete sledovat na televizi Markíza, se jí to povedlo!

Trenér Maroš Molnár to s Klaudií neměl vůbec jednoduché. Její váha kolísala stejně jako nálada a chuť zabojovat o postavu snů. Měla dokonce období, kdy se tréninkům vyhýbala a vymýšlela si jednu výmluvu za druhou.

Kromě cvičení musela mladičká dívka razantně proměnit i jídelníček. Pomohly jí s tím recepty od dietologa Michala Páleníka. Kalorické bomby vyměnila za zdravější verze, které obsahují mnohonásobně méně kalorií než strava, kterou jedla předtím.

Klaudie totiž trpěla tím, čím většina obézních lidí – podvýživou. I když jedla kalorická jídla, vitamíny a minerály jí chyběly. Páleník pro ni vymyslel třeba takové recepty, aby nemusela radikálně omezovat sladké. Recepty na dezerty, po kterých neztloustnete, najdete TADY.

Související obsah

Dívka na některých průběžných váženích neuspěla kvůli vynechaným tréninkům či selhání ve stravě. Ve snaze zlepšit nešťastnému děvčeti život používal různé motivační metody. A ony zabraly! Klaudie má dnes 98 kilogramů a dál hubne! Celý díl pořadu si můžete zdarma pustit ZDE.

mom, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

Zástupci Finska a Švédska podali přihlášky do NATO

Švédský velvyslanec u NATO Axel Wernhoff a jeho finský protějšek Klaus Korhonen ve středu krátce po osmé hodině ráno předali v centrále Severoatlantické aliance přihlášky svých zemí do NATO, informovala švédská stanice SVT. Ty předtím podepsali ministři zahraničí obou zemí. Schválit je nyní musí všech 30 členů. Turecko už dříve avizovalo, že bude proti.

Krátká zpráva

Kanada plánuje zakázat Putinovi a dalším členům ruské vlády vstup do země

Kanadský senát v úterý navrhl změnu zákona o přistěhovalectví a ochraně uprchlíků (IRPA), který by umožnil zakázat vstup všem osobám podléhajícím kanadským sankcím i jejich rodinným příslušníkům. "Zákaz vstupu blízkých spolupracovníků a klíčových stoupenců Putinova režimu, včetně těch, kteří jsou zodpovědní za tuto nevyprovokovanou agresi, je jedním z mnoha způsobů, jak činíme Rusko odpovědným za jeho zločiny," uvedl podle Reuters v prohlášení kanadský ministr veřejné bezpečnosti Marco Mendicino.

Píše se na Deník.cz