Meghan Markle

Detaily ze zásnub Harryho a Meghan: Roli sehrálo pečené kuře!

Princ Harry a herečka Meghan Markle promluvili o detailech zasnoubení před kamerami. Odhalili také, že se seznámili na rande, které pro ně zorganizovala jejich společná přítelkyně. Zasnoubili se zhruba před měsícem.

"Stalo se to před pár týdny, tento měsíc, v našem domku, byl to pro nás večer jako každý jiný," začal o zasnoubení vyprávět princ Harry. "Zkoušeli jsme upéct kuře a bylo to úžasné překvapení. Bylo to tak sladké, přirozené a romantické. Poklekl na jedno koleno," dodala Meghan.

Když v pondělí princ Harry a o tři roky starší Meghan Markle sdělili světu radostnou novinu, všichni se začali ptát, jak princ požádal svou lásku o ruku, kdy se to stalo a kde? Snoubenci se rozhodli na všechny otázky otevřeně odpovědět. Vyprávěli i o tom, jak se dali dohromady.

"Seznámila nás naše společná kamarádka. A pak jsme měli loni v červenci dvě rande v Londýně," popsal Harry. I když od seznámení neuběhly ještě ani dva roky, nemyslí si, že by vztah uspěchali.

"Myslím, že jsme měli hodně času, abychom se poznali, nikdy jsme bez sebe nebyli víc než dva týdny, i přestože nás oddělovala velká dálka," řekla Meghan. 

Přestože jsou oba známé osobnosti, než se poznali, moc toho o sobě nevěděli. "Nikdy jsem o ní neslyšel, dokud mi ta kamarádka neřekla: 'Meghan Markle.' A já na to: 'Dobře, trochu mě zasvěť,'" smál se Harry. 

Související obsah

Harry novinářům prozradil, že okamžitě věděl, že je Meghan ta pravá. "To, že jsem se do Meghan zamiloval tak neuvěřitelně rychle, bylo pro mě potvrzením, že je všechno perfektní. Tahle krásná žena doslova vpadla do mého života a já do jejího," dodal princ.

Svatba by měla být na jaře. Novou členkou královské rodiny se stane 36letá americká herečka známá ze seriálů i několika filmů. Byla už jednou vdaná, a to za 41letého filmového producenta Trevora Engelsona. Rozvedli se v roce 2013, dva roky po svatbě. Anglikánská církev sňatkům rozvedených nebrání.

mom/Ema Klementová, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz