Nevidomý

Dramatická záchrana: Nevidomý muž málem vešel přímo pod vlak!

Tragédií mohla skončit obyčejná cesta nevidomého Američana. Při přecházení kolejí ho nic neupozornilo na přijíždějící vlak. Naštěstí se ale našel muž, který ho stáhl zpět a zachránil mu tak život. Drama zachytily bezpečnostní kamery.

Nevidomý Mike Wyatt má zjevně strážného anděla, který na něj dohlíží. Od smrti ho dělilo jen pár kroků, když zasáhl neznámý muž a zachránil mu tak život. Vše zachytily bezpečnostní kamery, píše portál Daily Mail.

Dramatický moment se odehrál minulý týden ve městě Aurora v americkém státě Colorado. Mike chtěl přejít železniční koleje, před přechodem ho ale nevarovaly závory. Přijíždějící vlak tak nemohl vůbec tušit.

Na poslední chvíli ho neznámý muž stáhl zpět a vysvětlil mu situaci. Jen pár vteřin poté přejel po kolejích vlak. Mike kolemjdoucímu poděkoval, teď se ho ale rozhodl najít, aby mu vyjádřil vděk ještě jednou.

Související obsah

"Hledám toho mladého muže, který mi zachránil život. Vážně mi připadá, jako by na mě někdo dohlížel. Vždy si budu pamatovat toho muže a jeho laskavost. Žijete a zemřete, jde o to, co uděláte mezi tím. A tenhle mladík udělal skvělou věc, tak mu chci poděkovat," prohlásil Mike.

Přestože o mladém zachránci neví absolutně nic, nevzdává se a pořád doufá, že se znovu sejdou. Na nádraží se několikrát vrátil a pár hodin čekal s cedulí, která celou událost vysvětlovala. Strážný anděl se ale zatím nenašel.

epa, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz