Nehoda

Policejní dodávka se sama rozjela a srazila lampu přímo na auto!

Policejní dodávka se sama rozjela a srazila lampu přímo na auto!
Zdroj: TV Nova

Kuriózní nehoda se stala v pátek v Pelhřimově. Policisté vyšetřovali jinou nehodu, sami ale správně nezajistili policejní dodávku. Ta se rozjela, narazila do jiného auta a srazila lampu, která spadla na projíždějící auto. Naštěstí se nikdo nezranil.

Policisté vyšetřují nehodu svých kolegů, která se stala v pátek v centru Pelhřimova. Podle informací TV Nova policisté zastavili, aby vyšetřili jinou nehodu.

Policejní dodávku ale pravděpodobně dostatečně nezajistili a ta se rozjela, narazila do Škody Superb, srazila sloup veřejného osvětlení a značku upozorňující na přechod. Lampa se zhroutila přímo na auto, které zrovna křižovatkou projíždělo.

 

Bylo obrovským štěstím, že se nikomu nic nestalo. Kdyby lampa zasáhla auto jen o vteřinu později, zřejmě by rozbila přední sklo nebo dopadla na místo řidiče a spolujezdce. Škody jsou předběžně odhadovány na desítky tisíc.

Související obsah

Kvůli nehodě kolabovala v Pelhřimově několik hodin doprava, tvořily se dlouhé kolony. Případ nadále vyšetřují policisté, kteří zjišťují další podrobnosti.

epa, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz