Domácí

Při pádu trojské lávky se vážně zranili kolegové z radnice Prahy 6

Při pádu trojské lávky se vážně zranili kolegové z radnice Prahy 6
Zdroj: TN.cz/Jakub Deml

Dva lidé zůstávají ve vážném stavu po sobotním pádu trojské lávky. Jedná se o šedesátiletého úředníka radnice Prahy 6 a třiašedesátiletou bývalou pracovnici stejného úřadu. Potvrdil to mluvčí radnice samotné.

"Bohužel je to tak, jeden ze zaměstnanců Úřadu městské části Praha 6 a naše bývalá zaměstnankyně utrpěli při pádu trojské lávky vážná zranění," uvedl mluvčí Úřadu městské části Prahy 6 Ondřej Šrámek.

Oba vážně zranění byli po pádu převezeni na jednotku intenzivní péče. Žena zůstává ve vážném stavu. Muž komunikuje s okolím, uzdravení však potrvá ještě nějakou dobu.

"Prozatím je brzy spekulovat o tom, jaký dopad bude mít absence našeho zaměstnance na chod radnice. Jsme s ním ve spojení, takže v krajních případech lze komunikovat, ale samozřejmě respektujeme jeho zdravotní stav. Oběma přejeme hlavně brzké uzdravení," doplnil Šrámek.

Související obsah

Pří pádu lávky byli zraněni i další dva muži (43 a 34). Jeden z nich měl pohmožděná záda, druhý byl zraněn na zápěstí a na noze. Oba byli rovněž hospitalizováni a stále zůstávají v nemocnicích.

Během čtvrtečního dne firma Starbag zahájila demontáž lávky, na kterou má dva týdny. Po odstranění všech trosek na místě vznikne dočasný přívoz.

kik, TN.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz