Zahraničí

Vesničané si chválí sexuální apetit. Díky výparům z léků na erekci

Vesničané si chválí sexuální apetit. Díky výparům z léků na erekci
Zdroj: Google Street View

Nebývalou sexuální výkonnost si pochvalují obyvatelé vesničky Ringaskiddy na jihu Irska. Podle nich za ni vděčí výparům z nedaleké továrně na modré pilulky zvyšující potenci a Velkou sexuální aktivitu zde údajně vykazují dokonce i zvířata.

Obyvatelé malé irské vesničky v hrabství Cork říkají, že „láska je cítit ve vzduchu“ od té doby, co tu před 20 lety začala výrobu továrna na modré pilulky, píše deník The Sun.

"Je neuvěřitelné, kolik lidí se sem přijelo podívat, aby se přesvědčili, jestli je legenda o výparech skutečná. A kolik jich zde kvůli tomu zůstalo natrvalo," směje se Sadie O´Grady.

Podle místní obyvatelky Fiony Tommeyové se sexuální apetit projevuje dokonce i na zvířatech. „Podívejte se na zdejší pouliční psy. Jsou stále při chuti,“ popsala pro deník Irish Mirror.

Související obsah

Lidé na sociálních sítích žertují, že vesnička musí být ideálním místem pro líbánky. Po otevření továrny tu prý dokonce nastal opravdový babyboom, ale farmaceutická firma Pfizer tvrdí, že celá legenda o sexuálně nabuzujících výparech je jen zábavný mýtus. „Naše výrobní procesy byly vždy velmi sofistikované a vysoce regulované,“ praví se v prohlášení společnosti.

Od roku 2018 má být její lék ve Velké Británii přesunut z kategorie léků na předpis do kategorie volně prodejných.
 

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz