Youtubeři

Chlapeček (6) vydělává miliony ročně! Díky tomu, co dělal každý

Chlapeček (6) vydělává miliony ročně! Díky tomu, co dělal každý
Zdroj: YouTube/ Ryan Toysreview

Šestiletý chlapeček vydělává miliony dolarů ročně tím, že si hraje s nejnovějšími hračkami a pochutnává si na sladkostech. Zní to jako sen, ale jde o reálný příběh.

Časopis Forbes nedávno zveřejnil žebříček nejlépe vydělávajících YouTuberů a na osmé příčce, s ročním výdělkem těžko uvěřitelných 11 milionů dolarů (půl miliardy korun), se umístil teprve šestiletý Ryan.

Jeho youtubový kanál Ryan ToysReview odebírá přibližně 10 milionů lidí (převážně dětí) a nejsledovanější video má miliardu zhlédnutí. Ryan si na videích hraje s autíčky, vláčky a mezi nejúspěšnější videa patří ta, na nichž objevuje a zkouší hračky nové. Jeho hravost a upřímná radost baví miliony lidí, píší tvnoviny.sk.

Na začátku Ryanovy slávy bylo video, na kterém rozbaloval velké čokoládové vejce. To obsahovalo autíčka a autodráhu. Chlapečka ani jeho rodiče v tu chvíli ani nenapadlo, že se díky tomu stanou milionáři.

Související obsah

Matka Ryana říká, že jako malý sledoval mnoho videí zaměřených na rozbalování a zkoumání hraček. Jednoho dne si řekl, že to co dělají jiné děti, chce dělat i on. Rodiče mu to umožnili a byl to nejlepší krok v jejich životě. Ryanova matka byla učitelka, ale své povolání už dávno pověsila na hřebík.

Podívejte se na videa, která šestiletému chlapci vydělávají miliony:


 

ČTĚTE TAKÉ:

5 tipů, jak naučit děti hospodařit s penězi

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

Policisté v Torontu zastřelili muže, který byl spatřen s puškou poblíž základní školy

Policisté v Torontu během zákroku zastřelili ve čtvrtek muže, který se pohyboval s puškou poblíž základní školy v oblasti Scarborough Port Union, informuje The Guardian. Svědci řekli místním médiím, že slyšeli tři výstřely a pak viděli, jak se policie pokouší muže ve věku kolem 20 let oživit. "Policie byla konfrontována jednotlivcem a kvůli okolnostem, které následovaly, jsou nyní předmětem vyšetřování SIU (Zvláštní vyšetřovací jednotka), mám zakázáno dále diskutovat o tom, co se stalo," řekl šéf torontské policie James Ramer. Několik škol v bezprostřední blízkosti incidentu bylo uzavřeno.

Krátká zpráva

USA se chystají poskytnout Ukrajině salvové raketomety dlouhého doletu

Bidenova administrativa se chystá poskytnout Ukrajině salvové raketomety dlouhého doletu M270 MLRS a pohyblivý raketový systém HIMARS. Tyto zbraňové systémy mohou odpalovat rakety mnohem dále než kterýkoli ze systémů, které Ukrajina již má, což by mohlo být v boji s ruskými okupanty převratnou změnou. USA se přiklání k vyslání systémů jako součásti většího balíčku vojenské a bezpečnostní pomoci Ukrajině, který by podle CNN mohl být oznámen již příští týden.

Píše se na Deník.cz